İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

PFI Chillventa 2018 fuarında

PFI olarak Chillventa fuarına 2016 ve 2018 yıllarında katılım gerçekleştirdik. 2016 yılına kıyasla 2018 yılı fuarı çok daha kalabalık ve daha fazla farklı ülkeden ziyaretçi çekti. Güney Amerika’dan tutun Endonezya, Yeni Zelanda dahil bir çok yerden yeni firmalara ulaşabildik. Aynı zamanda mevcut müşterimize yeni ürünlerimizle ilgili sunum yapabilme imkanı bulduk. 

Yenilik olarak ürün gamımıza eklediğimiz yükleme sistemleri (seksiyonel kapılar, rampa ve körükler), hızlı sarmal branda kapılar ve modüler soğuk oda çözümlerini müşterilerimize tanıttık. Özellikle -30 derece ye kadar çalışabilen yeni sarmal branda kapımız ve hidrolik rampalarımız büyük ilgi çekti. Bu seneki fuarın dönüşlerinin şirketimize olumlu yansıyacağı ve ihracatımızı arttıracağını öngörmekteyiz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52