İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

COPA, EN YENİ ÜRÜNLERİYLE MCE MİLANO FUARI’NDAYDI

COPA Isı Sistemleri, yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerini Milano’da düzenlenen sektörün en büyük Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji Fuarları’ndan biri olan MCE – Mostra Convegno Expocomfort’ta sergiledi. 

 

COPA Isı Sistemleri, 28 Haziran – 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında organize edilen, iklimlendirme ve yenilenebilir enerji alanlarında dünyanın önde gelen fuarlarından olan MCE – Mostra Convegno Expocomfort Milano’da 200 metrekarelik standıyla yer aldı. Avrupa Birliği'nin sera gazı emisyonlarını azaltma, yenilenebilir kaynakların kullanımı ve enerji verimliliğini artırma konusundaki önümüzdeki 5 yıllık hedeflerine hizmet eden MCE Milano 2022 Fuarı’na çok sayıda firmayla birlikte iklimlendirme sektör temsilcileri ve profesyonelleri de katıldı.

Türkiye’nin partner ülke olarak katılım gösterdiği fuar; ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa ve vana teknolojileri, yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, kontrol ve ölçüm sistemleri, bina işletim sistemleri, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yaptı.

 

Fuarda önemli iş birliklerine imza atan COPA, 4 gün boyunca sektördeki üretici, tedarikçi ve iş ortaklarının da içinde bulunduğu farklı ülkelerden ziyaretçilerini standında ağırladı. COPA’nın Eomix, Eomix Plus ve Eon kombileri; Nixa12 hermetik şofbeni, Naya Line ve yeni Viva Line duvar tipi split klimaları ve standart, innova, dekoratif ve renkli panel radyatörleri ve havlupanları yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu özellikleriyle ziyaretçilerden tam not aldı. Ayrıca COPA’nın 30. yıl kutlamaları için bir araya gelen yurt içi ve yurt dışı iş ortakları ile tedarikçiler keyifli vakit geçirdiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52