İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

COPA, EN YENİ ÜRÜNLERİYLE MCE MİLANO FUARI’NDAYDI

COPA Isı Sistemleri, yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerini Milano’da düzenlenen sektörün en büyük Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji Fuarları’ndan biri olan MCE – Mostra Convegno Expocomfort’ta sergiledi. 

 

COPA Isı Sistemleri, 28 Haziran – 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında organize edilen, iklimlendirme ve yenilenebilir enerji alanlarında dünyanın önde gelen fuarlarından olan MCE – Mostra Convegno Expocomfort Milano’da 200 metrekarelik standıyla yer aldı. Avrupa Birliği'nin sera gazı emisyonlarını azaltma, yenilenebilir kaynakların kullanımı ve enerji verimliliğini artırma konusundaki önümüzdeki 5 yıllık hedeflerine hizmet eden MCE Milano 2022 Fuarı’na çok sayıda firmayla birlikte iklimlendirme sektör temsilcileri ve profesyonelleri de katıldı.

Türkiye’nin partner ülke olarak katılım gösterdiği fuar; ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa ve vana teknolojileri, yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, kontrol ve ölçüm sistemleri, bina işletim sistemleri, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yaptı.

 

Fuarda önemli iş birliklerine imza atan COPA, 4 gün boyunca sektördeki üretici, tedarikçi ve iş ortaklarının da içinde bulunduğu farklı ülkelerden ziyaretçilerini standında ağırladı. COPA’nın Eomix, Eomix Plus ve Eon kombileri; Nixa12 hermetik şofbeni, Naya Line ve yeni Viva Line duvar tipi split klimaları ve standart, innova, dekoratif ve renkli panel radyatörleri ve havlupanları yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu özellikleriyle ziyaretçilerden tam not aldı. Ayrıca COPA’nın 30. yıl kutlamaları için bir araya gelen yurt içi ve yurt dışı iş ortakları ile tedarikçiler keyifli vakit geçirdiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-