İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

AFS ESNEK HAVA KANALLARI MİLANO MCE FUARINDA

28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleştirilen HVAC sektörünün en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen ve birçok seçkin markayı bir araya getiren Mostra Convegno  Expocomfort (MCE) 2022 fuarında AFS yeni ürünleri ve farklı tasarımlarıyla yerini aldı.

 

81 ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatı ve kendi bünyesinde yer alan AFSLAB ile sektörde öncü Ar-Ge çalışmalarının altına imza atan AFS, yıllardır olduğu gibi bu yıl da kalabalık bir ekip ile MCE fuarına katılım sağlayarak en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

Türkiye’nin partner ülke olduğu fuara geniş ürün skalasına sahip esnek hava kanalları ve panjur-anemostad grubu ile katıldıklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Bu sene fuarda 2000’i aşkın katılımcı firma ürünlerini sergiledi ve Türkiye’den 139 firma katılım sağladı. Bu sene fuarın bizim için ayrı bir önemi mevcuttu. Türkiye partner ülke unvanı ile yer aldı. Sektöre hakim pek çok profesyonel tarafından standımızın ziyaret edildiği fuarda özellikle izoleli-izolesiz gruplar olmak üzere esnek hava kanalları, silencer serisi, smart serisi panjur ve anemostadlar ziyaretçilerden olumlu izlenimler aldı. Marka olarak iç ortam hava kalitesini artırmaya yönelik laboratuvarımızda çalışmalar gerçekleştiriyor bu doğrultuda geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizi bu platformlarda ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Günümüzde yurt dışında yapılabilen testlerin birçoğunu artık kendi bünyemizde yapabilecek teknolojiye sahibiz. Ürünler üzerinde basınç kaybı, bükülme kapasitesi, ezilme mukavemeti, sıcaklık dayanımı, delinme testi, alev yürümesi ve yanma testi, anma uzunluğu, anma çapı, basınç dayanımı, hava sızdırmazlık, ağırlıklı çivi, ilk yapışma testleri gibi birçok test gerçekleştirebiliyoruz. Biz AFS ailesi olarak önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçim de burada olmaya devam edeceğiz. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-