İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

AFS ESNEK HAVA KANALLARI MİLANO MCE FUARINDA

28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleştirilen HVAC sektörünün en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen ve birçok seçkin markayı bir araya getiren Mostra Convegno  Expocomfort (MCE) 2022 fuarında AFS yeni ürünleri ve farklı tasarımlarıyla yerini aldı.

 

81 ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatı ve kendi bünyesinde yer alan AFSLAB ile sektörde öncü Ar-Ge çalışmalarının altına imza atan AFS, yıllardır olduğu gibi bu yıl da kalabalık bir ekip ile MCE fuarına katılım sağlayarak en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 

Türkiye’nin partner ülke olduğu fuara geniş ürün skalasına sahip esnek hava kanalları ve panjur-anemostad grubu ile katıldıklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Bu sene fuarda 2000’i aşkın katılımcı firma ürünlerini sergiledi ve Türkiye’den 139 firma katılım sağladı. Bu sene fuarın bizim için ayrı bir önemi mevcuttu. Türkiye partner ülke unvanı ile yer aldı. Sektöre hakim pek çok profesyonel tarafından standımızın ziyaret edildiği fuarda özellikle izoleli-izolesiz gruplar olmak üzere esnek hava kanalları, silencer serisi, smart serisi panjur ve anemostadlar ziyaretçilerden olumlu izlenimler aldı. Marka olarak iç ortam hava kalitesini artırmaya yönelik laboratuvarımızda çalışmalar gerçekleştiriyor bu doğrultuda geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizi bu platformlarda ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Günümüzde yurt dışında yapılabilen testlerin birçoğunu artık kendi bünyemizde yapabilecek teknolojiye sahibiz. Ürünler üzerinde basınç kaybı, bükülme kapasitesi, ezilme mukavemeti, sıcaklık dayanımı, delinme testi, alev yürümesi ve yanma testi, anma uzunluğu, anma çapı, basınç dayanımı, hava sızdırmazlık, ağırlıklı çivi, ilk yapışma testleri gibi birçok test gerçekleştirebiliyoruz. Biz AFS ailesi olarak önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçim de burada olmaya devam edeceğiz. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52