İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

EKOMAXI, MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT FUARI’NA KATILDI

Su depolama sistemlerinin öncü ve lider markası Ekomaxi, İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda modüler GRP su deposu teknolojileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

 

Ekomaxi, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen, iklimlendirme ve su teknolojileri alanında dünyanın önemli ihtisas fuarları arasında yer alan  42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katıldı. Fuarda, GRP modüler su depolama çözümlerini sergileyen Ekomaxi, uzun ömürlü ve güvenli ürünleri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

 

5 kıtada ve 50’den fazla ülkeye ihracat

Ekomaxi’nin Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılımıyla ilgili görüşlerini paylaşan Ekomaxi Genel Müdür Yardımcısı Bülent Eroğlu: “Ekomaxi olarak yüksek üretim kapasitemiz ve stok kabiliyetimiz ile dünyada 5 kıtada ve 50’den fazla ülkeye GRP modüler su depolama sistemleri ihraç ediyoruz. İhracatla, ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için hedeflerimizi yüksek tutup, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere tanıtma fırsatı bulduğumuz fuarları da bu hedeflerimize ulaşmak noktasında önemli bir fırsat olarak görüyoruz. 

 

“Önemli iş birliklerine imza atma fırsatı yakaladık”

Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’da sektörümüzün önemli fuarları arasında yer alıyor. Fuarda farklı ülkelerden birçok sektör temsilcisiyle görüşme ve önemli iş birliklerine imza atma fırsatı yakaladık. Önümüzdeki dönemde hedef pazarlardaki pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz’’ dedi. 

 

Türkiye’nin partner ülke unvanı ile yer aldığı fuar, 2000’i aşkın katılımcı firma ve yaklaşık 150 bin ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-