İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

EKOMAXI, MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT FUARI’NA KATILDI

Su depolama sistemlerinin öncü ve lider markası Ekomaxi, İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda modüler GRP su deposu teknolojileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

 

Ekomaxi, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen, iklimlendirme ve su teknolojileri alanında dünyanın önemli ihtisas fuarları arasında yer alan  42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katıldı. Fuarda, GRP modüler su depolama çözümlerini sergileyen Ekomaxi, uzun ömürlü ve güvenli ürünleri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

 

5 kıtada ve 50’den fazla ülkeye ihracat

Ekomaxi’nin Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’na katılımıyla ilgili görüşlerini paylaşan Ekomaxi Genel Müdür Yardımcısı Bülent Eroğlu: “Ekomaxi olarak yüksek üretim kapasitemiz ve stok kabiliyetimiz ile dünyada 5 kıtada ve 50’den fazla ülkeye GRP modüler su depolama sistemleri ihraç ediyoruz. İhracatla, ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için hedeflerimizi yüksek tutup, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi daha geniş kitlelere tanıtma fırsatı bulduğumuz fuarları da bu hedeflerimize ulaşmak noktasında önemli bir fırsat olarak görüyoruz. 

 

“Önemli iş birliklerine imza atma fırsatı yakaladık”

Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’da sektörümüzün önemli fuarları arasında yer alıyor. Fuarda farklı ülkelerden birçok sektör temsilcisiyle görüşme ve önemli iş birliklerine imza atma fırsatı yakaladık. Önümüzdeki dönemde hedef pazarlardaki pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz’’ dedi. 

 

Türkiye’nin partner ülke unvanı ile yer aldığı fuar, 2000’i aşkın katılımcı firma ve yaklaşık 150 bin ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52