İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

İSKİD, Chillventa 2018 Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu

Almanya Nürnberg şehrinde 16-18 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen CHILLVENTA fuarında İSKİD olarak 9-501 standında ziyaretçileriyle buluştu. 

Bölgede sektörün en önemli fuarlarından olan Chillventa, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları konularında gelişen yeni teknolojileri ve trendleri ziyaretçileri ile buluşturdu.  Bu yıl 45 ülkeden 1.019 katılımcı ile %4’lük bir büyüme ve 35.490 ziyaretçi ile bu yıl %10’luk artış yakaladı. 21’i İSKİD üyesi olmak üzere 59 Türk firması fuarda yer aldı. Yoğun katılım ile Türkiye, oldukça fazla ilgi gördü ve katılımcılar fuardan memnun ayrıldılar. 

Chillventa Fuarı, başladığı günden bitimine kadar dolu programı ile bu yıl da şaşırtmadı ve temposu düşmeden 3 gün süren fuarın her günü fuar sırasında ve sonrasında yapılan etkinlikleri ile yoğun geçti. Katılımcılar, yeni iş ilişkilerinin yanı sıra forum salonlarındaki sunumlar sayesinde taze bilgiler ile döndüler. İSKİD adına fuarın ilk günü Prof. Dr. Onur Devres’in “The Importance of Hygienic Design in Cold Chain Applications” sunumu sektörden yoğun ilgi gördü. İSKİD Standını, işbirliği içerisinde olunan uluslararası dernekler ile Türkiye İklimlendirme sektörü ve firmalar hakkında bilgi almak isteyen sektör çalışanları ziyaret ederek bilgi aldılar.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-