İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

İSKİD, Chillventa 2018 Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu

Almanya Nürnberg şehrinde 16-18 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen CHILLVENTA fuarında İSKİD olarak 9-501 standında ziyaretçileriyle buluştu. 

Bölgede sektörün en önemli fuarlarından olan Chillventa, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları konularında gelişen yeni teknolojileri ve trendleri ziyaretçileri ile buluşturdu.  Bu yıl 45 ülkeden 1.019 katılımcı ile %4’lük bir büyüme ve 35.490 ziyaretçi ile bu yıl %10’luk artış yakaladı. 21’i İSKİD üyesi olmak üzere 59 Türk firması fuarda yer aldı. Yoğun katılım ile Türkiye, oldukça fazla ilgi gördü ve katılımcılar fuardan memnun ayrıldılar. 

Chillventa Fuarı, başladığı günden bitimine kadar dolu programı ile bu yıl da şaşırtmadı ve temposu düşmeden 3 gün süren fuarın her günü fuar sırasında ve sonrasında yapılan etkinlikleri ile yoğun geçti. Katılımcılar, yeni iş ilişkilerinin yanı sıra forum salonlarındaki sunumlar sayesinde taze bilgiler ile döndüler. İSKİD adına fuarın ilk günü Prof. Dr. Onur Devres’in “The Importance of Hygienic Design in Cold Chain Applications” sunumu sektörden yoğun ilgi gördü. İSKİD Standını, işbirliği içerisinde olunan uluslararası dernekler ile Türkiye İklimlendirme sektörü ve firmalar hakkında bilgi almak isteyen sektör çalışanları ziyaret ederek bilgi aldılar.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52