İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

DEMİRDÖKÜM, İZMİRGAZ HEYETİNİ BOZÜYÜK FABRİKASI’NDA AĞIRLADI

Çevreci ve yenilikçi ürünleriyle 68 yıldır sektöre öncülük eden DemirDöküm, 270 bin metrekare açık, 64 bin metrekare kapalı alana yayılan Bozüyük Fabrikası’nda bu kez İzmir Doğalgaz Dağıtım (İzmirgaz) heyetini ağırladı. Türkiye'nin yanı sıra 40'a yakın ülkede 'ısıtma' ile özdeşleşen DemirDöküm, toplam 45 İzmirgaz yetkilisinin katıldığı teknik gezide 2 gün boyunca üretim hatlarını, Ar-Ge çalışmalarını ve yenilikçi çözümlerini tanıttı.  

 

Isıtma sektöründe birçok cihaz, sistem ve hizmeti ilk kez Türk tüketicisiyle buluşturan DemirDöküm, Bozüyük'te yer alan üretim merkezinin kapılarını bu kez İzmirgaz yetkilileri için açtı. Kombiden panel radyatöre, şofbenden termosifona, yoğuşmalı kaskad kazandan klimaya, ısı pompasından VRF sistemleri, oda termostatı ve elektrikli su ısıtıcılarına kadar geniş bir yelpazede ürün sunan DemirDöküm, 2 gün boyunca 45 İzmirgaz yetkilisini 270 bin metrekare açık, 64 bin metrekare kapalı alana yayılan Bozüyük Fabrikası’nda ağırladı.

 

Özel üretim teknolojileri, çevre dostu anlayışla geliştirdiği ürün çeşitliliğiyle Türkiye'de ve dünyanın 40'a yakın ülkesinde 'ısıtma' ile özdeşleşen DemirDöküm, İzmir'de 20 yıla yakın süredir 28 bölgede faaliyet gösteren İzmirgaz yetkililerine, üretim hatlarını, Ar-Ge çalışmalarını ve yenilikçi çözümlerini tanıttı. 

 

Bozüyük'te son derece yüksek teknoloji ile üretilen ürünlerle tüketicilerin doğal gaz faturalarında tasarruf etmelerine yardımcı olduklarını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, "DemirDöküm olarak yüksek verimle çalışan, uzun ömürlü, yüksek kaliteli ürünler geliştirip kusursuz servis organizasyonumuz ile 7 gün 24 saat tüketicilerimizin hep yanında oluyoruz. Isıtma kategorisindeki öncülüğümüz başta olmak üzere sahip olduğumuz başarılarda paydaşlarımızın katkısı büyük. İzmirgaz gibi kıymetli sektör temsilcilerini Ar-Ge merkezimizin de yer aldığı Bozüyük Fabrika’mızda ağırlamaktan, onlara günümüz ve gelecek trendlerini aktarmaktan, endüstri 4.0'dan aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz üretim operasyonlarımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kıymetli ziyaretleri için İzmirgaz yetkililerine bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-