İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

VAILLANT YENİ DİJİTAL İLETİŞİM KAMPANYASI İLE ÇEVRECİ ISI POMPALARINA DİKKAT ÇEKİYOR

Tüm çalışmalarını “Yarın için bugünden” bakış açısı ile hayata geçiren Vaillant, yeni dijital iletişim kampanyasında, yüzde 25 elektrik enerjisi harcayarak yüzde 100 enerji kullanımına eş değer performans sağlayan ve 700 kat daha çevreci bir soğutucu akışkana sahip Vaillant ısı pompalarına dikkat çekiyor.

 

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant Türkiye, yeni dijital ısı pompası iletişim kampanyasında, çevreciliği ile geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompası konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Vaillant’ın “Yarın için bugünden Vaillant” söylemi üzerine kurulan kampanyada, Vaillant ısı pompalarının ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacına tek bir cihaz üzerinden ve yüksek verimlilik sağlayarak çözüm sunduğuna vurgu yapılıyor. Kampanyada ayrıca, Vaillant’ın Avrupa Birliği (AB) kriterlerine uygun olarak sunduğu ısı pompalarının, konfor ve verimliliği bir arada sunarken, küresel ısınmanın etkilerinin önüne geçilmesinde de katkı sağladığı anlatılıyor.  

 

Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan kampanya ile ilgili değerlendirmesinde, “Isı pompası dijital kampanyası ile markamızın teknoloji liderliğinin altını çiziyoruz. Isı pompası yükselen bir pazar. Geleceğin teknolojisi olarak gösterilen bu ürün, sürdürülebilir konfor için tercih edilen en önemli ısıtma ve soğutma sistemi. Isı pompaları, dünya çapında konut ve ticari tesislerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda enerji maliyetlerini, enerji tüketimini ve karbon ayak izini de azaltıyor. Vaillant olarak, daha verimli ve çevreci ürünler sunmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Gezegenin ve tüketicilerin iyiliği adına belirlediğimiz hedeflere odaklanıyoruz. Avrupa’da ısı pompası pazarı şu anda yıllık 1 milyon adetler seviyesinde ve hızla yükselmeye devam ediyor. Bu çerçevede ülkemizde de ısı pompaları konusundaki farkındalığı artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 

 

Evleri doğanın enerjisi ile ısıtıp soğutuyor 

Dijital ısı pompası iletişim kampanyasında, Vaillant’ın üstün teknolojisi ile tüketicilerine sunduğu aroTHERM plus ısı pompalarının; evleri doğanın enerjisi ile ısıtıp soğuttuğuna, havada bulunan ısıyı kullanarak, sadece yüzde 25 elektrik enerjisi ile yüzde 100 enerji kullanımına eş değer performans sağladığına dikkat çekiliyor. Evleri kışın ısıtan, yazın serinleten ve her zaman sıcak su sağlayan Vaillant ısı pompasının, hem faturaları azalttığı hem de kullandığı özel teknoloji sayesinde küresel ısınmaya benzerlerinden 700 kat daha az etki ettiği belirtiliyor. Yeni reklam kampanyası tüm dijital platform ve sosyal medya kanallarında yayınlanmaya devam edecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ECA-31