İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

FRİGODUMAN, SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULMAYA DEVAM EDİYOR

Endüstriyel soğutma sektörünün öncü firmalarından Frigoduman Soğutma, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürün ve hizmetlerle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

 

Gaz dolum tesisindeki dolum kapasitesini her geçen gün artırıyor

Tek kullanımlık tüplerin ithalatının yasaklanmasıyla birlikte12 litrelik doldurulabilir tüplerde soğutucu akışkan tedariği sağlayan şirket, 2021 yılının son çeyreğinde faaliyete geçen gaz dolum tesisi yatırımı ile birlikte tekrar depozitolu tüplere dolum yapıyor.

 

Gaz dolum tesisindeki dolum kapasitesi ve hacmini her geçen gün artıran Frigoduman Soğutma, artık ürün portföyüne; 60 litre, 1 ton ve dökme seçenekleri de ekledi. Şirket aynı zamanda sektörden gelecek yeni taleplere ve ihtiyaçlara da çözüm bulmayı hedefliyor.

 

Tecrübeli ve F-Gaz yönetmeliği uyarınca yetkilendirilmiş personelleri ile soğutucu gaz sektöründe yeni ve katma değerli ürün ve hizmetler geliştirmek de şirketin hedefleri arasında yer alıyor.  

 

Ekosistemi koruyor

Soğutucu akışkanların çevreye zararını minimuma çekip, ürün kalitesini ise artıran şirket, ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra ekosistemi de koruyor.

Frigoduman,  2023 yılı içerisinde sektöre lanse etmeyi planladığı yeni ürün grupları ve markalarla da “sektörün ihtiyacını, hak ettiği kalite standartlarında sağlama” yönünde ki kararlılığını sürdürüyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ECA-31