İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

DOĞRU ISI YÖNETİMİNDE E.C.A.’DAN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM: POLY ODA TERMOSTATLARI

İklimlendirme çözümlerine güncel teknolojiyi entegre eden E.C.A., Poly Pure, Poly Comfort ve Poly Touch oda termostatları ile yaşam alanlarının ısı kontrolünü kullanıcısına bırakıyor. Bireysel ve ticari alanlarındaki doğru ısı yönetiminde yüzde 35’e varan yüksek enerji tasarruflu yapısıyla fark yaratan Poly serisi, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde de uzaktan kontrol edilebiliyor.

 

Yaşam alanlarındaki ortam ısısının kontrolü, iklimlendirme verimi ve tasarrufu noktasında büyük önem taşıyor. Son dönemde dünya genelinde etkili olan enerji krizini doğru yönetebilmek için ise bireysel kullanıcıların yaşadığı alanda alacağı önlemler, yeni teknolojilerin gelişimini hızlandırıyor. Bu doğrultuda doğru iklimlendirme için çalışmalarını sürdüren E.C.A., Poly serisi oda termostatları ile elektrik tüketimini optimize ederek tasarruf sağlıyor. Poly Pure, Poly Comfort ve Poly Touch oda termostatları, ısıtma ve soğutma çözümleriyle kullanılırken yüzde 35’e varan enerji tasarrufunu mümkün kılıyor. 

 

Hassas sıcaklık kalibrasyonu ile konforlu ortamlar

E.C.A. Poly serisinin üyesi Pure, yeni histerezis ayarı ile 0,1°C’lik çalışma hassasiyeti sunuyor. Serinin diğer üyeleri Comfort ve Touch’ın ekonomi modu kullanıcısının uykusu esnasında ortamı belirlenen sıcaklığa göre ayarlıyor. Konfor modu ise evde olunan zaman diliminde seçilen mod sayesinde konforlu bir gün geçirmeye yardımcı oluyor. Touch bunun yanı sıra ayarlanan günlük ve haftalık program sayesinde ortamın sıcaklığının otomatik olarak değişmesini sağlıyor. On/off kontrolü sayesinde kullanıldığı alanda konfor vadeden termostatlar, hassas sıcaklık kalibrasyonu ve ölçümleriyle ısı kontrolünü optimize ediyor. Kablosuz haberleşme özelliği sayesinde uzaktan kontrol edilmeyi kolaylaştıran ürünler, yuvarlatılmış köşeli özel tasarımlarıyla da bulunduğu ortamın aurasına şıklık katıyor. Comfort ve Touch modellerinde mahal konseptine uygun siyah renk seçeneği de bulunuyor.

 

Faturanızın kontrolü Poly oda termostatlarında

Isı kontrolünü belirli düzene oturtması sebebiyle faturaların yükünü hafifleten oda termostatları, tasarruf özelliğiyle fazla enerji tüketiminin de önüne geçiyor. Soğutma giderlerini düşüren termostatlar sürdürülebilirliğe de destek oluyor. Gerek konut tipi bireysel kullanımlarda gerekse ofis gibi ticari alanlardaki merkezi sistem uygulamalarında ısıtma cihazlarının çalışmasını düzenleyen ürünler, ideal iklimlendirmeyle yaşam standartlarını yükseltiyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ECA-31