İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

IRAK MERKEZ BANKASI’NIN SU DEPOLAMA SİSTEMLERİNDEKİ TERCİHİ “EKOMAXİ”

Su depolama sistemlerinin öncü markası Ekomaxi, ileri teknoloji GRP modüler su depolama sistemleri ile dünyanın prestijli projelerine değer katmaya devam ediyor. 

Irak’ın başkenti Bağdat’ta inşa edilen ve dünyaca ünlü Mimar Zaha Hadid’in imzasını taşıyan Irak Merkez Bankası projesinin su depolama sistemlerindeki tercihi Ekomaxi oldu. 

 

Ekomaxi, su depolama sistemleri alanındaki ileri teknolojisi ile dünyanın prestijli projelerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Güney Kore’den yaptığı teknoloji transferi ile “modüler GRP su depolama sistemleri”ni Türkiye’de üretip, dünyaya ihraç eden Ekomaxi’nin son iş ortağı, Irak Merkez Bankası oldu.

Irak’ın başkenti Bağdat’ta Dicle Nehri’nin kıyısında inşa edilen ve dünyaca ünlü Iraklı mimar Zaha Hadid’in imzasını taşıyan Irak Merkez Bankası ( CBI ) projesi, kurumun; sağlamlık, istikrar ve sürdürülebilirlik olan temel değerlerini yansıtıyor.

 

Babil kulesinin halefi olarak tasarlandı

Babil kulesinin halefi olarak tasarlanan ve  172 metre yüksekliğinde bir kuleden oluşan Irak Merkez Bankası projesinin 90 bin metrekare olan kullanım alanında; ziyaretçi girişi, VIP girişi, ana lobi, müzeler, enerji merkezi, ofisler, personel tesisi ve veri merkezi bulunuyor.

 

Toplamda 2000 ton kapasiteye sahip GRP su depoları

Irak Merkez Bankası projesinin su depolama sistemlerindeki tercihi Ekomaxi oldu. Projede kullanılan ve toplamda 2000 ton kapasiteye sahip olan  Ekomaxi GRP modüler su depoları, Irak Merkez Bankası’nın suyunu güvenle muhafaza edecek.

Ekomaxi GRP su deposu, geleceğin mühendislik malzemesi olarak tanımlanan SMC’den (cam elyaf takviyeli güçlendirilmiş kompozit) üretiliyor. Bu sayede mukavemeti ve yalıtım katsayısı oldukça yüksek olan GRP su deposu, aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda dış ortam şartlarından etkilenmiyor. UV ışınlarını geçirmeyen GRP depo panelleri, su içerisinde; yosun, mantar, bakteri oluşumunu önlüyor. +5 0C ila +50 0C sıcaklık aralığında depolanan suyun kalitesinde ve sertlik derecesinde hiçbir değişiklik veya bozulma olmuyor.

 

Kusursuz müşteri memnuniyeti  sunuyor 

Orta Doğu, Orta Asya ve Doğu Avrupa'nın en büyük GRP Su Deposu üretim tesisi ile yüksek kaliteli depolama sistemlerini anahtar teslim ve uygun fiyatlarla pazara sunan Ekomaxi, sektörün lider firması olarak fark yaratmaya ve hızlı proje teslimleri ile müşteri memnuniyeti sunmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-