İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI

ABD’deki genişlemesine yönelik bir gözle Frascold USA, Jacksonville, FL'ye taşındı.

 

Agresif büyüme planları ve pazara daha iyi hizmet etme arzusu, Frascold USA merkezini Doğu Sahili'ne taşıma kararına yol açtı.

 

Frascold SpA'nın bir yan kuruluşu olan Frascold USA, 2015 yılında Seattle, WA'da açıldı. Frascold USA kuruluşundan bu yana envanter kullanılabilirlik ve teknik destek gibi tüm operasyon alanlarında müşteri hizmetleri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Bunu akılda tutarak ve şirketin hızlı büyümesi nedeniyle, Frascold ABD merkezini doğu kıyısına, daha spesifik olarak Jacksonville, FL'ye taşıma kararı alındı. Konumu Batı Kıyısı'ndan Doğu Kıyısı'na taşımak, İtalyan fabrikasından çok daha kısa taşıma sürelerine olanak tanır ve bu da müşteriler için teslimat sürelerini azaltır. Ayrıca hem doğu hem de batı saat dilimleri için zamanında hizmet verebilmek büyük değer taşımaktadır.

 

Taşınma 2021'de tamamlandı ve Frascold USA, büyük bir depo özel servis ve inceleme alanının yanı sıra geniş bir ofis alanı ile 35.000 metrekarelik bir alanda tam olarak faaliyet gösteriyor. CEO, Kristian Ellefsen şöyle söyledi. "Geleceğe baktığımızda Florida'daki varlığımız fabrika alanı ve operasyonların genişlemesine izin verecek." 

 

Frascold USA şu anda ABD'de ve birden fazla stoklama noktasında tam teknik mühendislik, satış ve operasyonel desteğe sahiptir. Jacksonville, FL'ye taşınmamız, güvenilir mühendislik sadık ilişkiler ve olağanüstü destek yoluyla müşterilerimiz için birinci sınıf bir deneyim yaratarak soğutma endüstrisini dönüştürme misyonumuzu gerçekleştirmemize olanak sağlayacaktır.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52