İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor

Vaillant Group Türkiye, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DOSİDER) işbirliği ile İGDAŞ teknik personeline yönelik “Atık Gaz Boru Donanımları Eğitimi”nin ilkini gerçekleştirdi. Derneğin Teknik Komitesi’nin çalışmaları kapsamında, Vaillant Group Türkiye Genel Müdürlük binasında düzenlenen eğitime 15 İGDAŞ personeli katıldı.   

 

Vaillant Group Türkiye, sektör paydaşlarının ve iş ortaklarının her alanda kaliteli hizmet anlayışına fayda sağlama hedefiyle yürüttüğü eğitim çalışmalarına devam ediyor. Şirket bu kapsamda İGDAŞ teknikerleri ile bir araya geldi. DOSİDER ve İGDAŞ işbirliğinde hayata geçirilen “Atık Gaz Boru Donanımları Eğitimi”nin ilkine 15 İGDAŞ teknikeri ve mühendisi katıldı. 

Vaillant Group Türkiye Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen oturumda; atık gaz sistemleri, gazlı cihaz kılavuzları ve sertifikasyon, harici bacalar, baca montajları gibi konular ele alındı. Vaillant Group Türkiye’nin gönüllü olarak destek verdiği eğitim programının ilerleyen dönemlerde de devam etmesi planlanıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-