İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor

Vaillant Group Türkiye, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DOSİDER) işbirliği ile İGDAŞ teknik personeline yönelik “Atık Gaz Boru Donanımları Eğitimi”nin ilkini gerçekleştirdi. Derneğin Teknik Komitesi’nin çalışmaları kapsamında, Vaillant Group Türkiye Genel Müdürlük binasında düzenlenen eğitime 15 İGDAŞ personeli katıldı.   

 

Vaillant Group Türkiye, sektör paydaşlarının ve iş ortaklarının her alanda kaliteli hizmet anlayışına fayda sağlama hedefiyle yürüttüğü eğitim çalışmalarına devam ediyor. Şirket bu kapsamda İGDAŞ teknikerleri ile bir araya geldi. DOSİDER ve İGDAŞ işbirliğinde hayata geçirilen “Atık Gaz Boru Donanımları Eğitimi”nin ilkine 15 İGDAŞ teknikeri ve mühendisi katıldı. 

Vaillant Group Türkiye Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen oturumda; atık gaz sistemleri, gazlı cihaz kılavuzları ve sertifikasyon, harici bacalar, baca montajları gibi konular ele alındı. Vaillant Group Türkiye’nin gönüllü olarak destek verdiği eğitim programının ilerleyen dönemlerde de devam etmesi planlanıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52