İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi

Warmhaus merkezi ısıtma sistemleri için sunduğu duvar tipi paslanmaz çelik eşanjörlü premix yoğuşmalı kazan serisine Viwa S model adıyla 3 farklı kapasite daha ekledi. Warmhaus mevcutta bulunan Viwa 50 ve Viwa 65 kW kapasiteli kazan seçeneklerine Viwa S 90, 100 ve 125 kW kapasiteli kazanları da dahil etti.

 

Warmhaus, ürün gamına yeni ve farklı kapasitede ürünler eklemeye devam ediyor. Warmhaus en son duvar tipi paslanmaz çelik eşanjörlü premix yoğuşmalı kazan Viwa serisinde bulunan 50 ve 65 kW kapasiteli kazan seçeneklerine Viwa S model adıyla 90, 100 ve 125 kW kapasiteli kazanları da ekledi. Warmhaus duvar tipi çelik eşanjörlü yoğuşmalı kazan serisi Viwa 50 ve 65 kW ve Viwa S 90, 100 ve 125 kW ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli ve optimum çözüm üretiyor.

Yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Viwa S kazanlar kompakt boyutları ve hafif yapısı ile kolay montaj uygulaması sağlıyor. Kaskad sistem kurulumunda, dahili Kaskad Modülü ve Akıllı Fiş Sistemi sayesinde kolay ve hızlı kurulum sağlanırken, elektrik tesisatından da tasarruf elde ediliyor. Dahili Klape ile baca tesisatında harici klape ihtiyacı da ortadan kalktığından daha ekonomik bir kaskad sistem kurulabiliyor. Ayrıca hermetik kazan tasarımı ve eş merkezli baca bağlantısı sayesinde her kazan kendi eş merkezli baca setini kullanabiliyor. Çatı katlarında kurulacak kaskad sistemlerinde paslanmaz çelik bacaya ihtiyaç duymadan bağımsız hermetik kurulum yapılabiliyor. Montajda sağlanan tüm bu avantajlar kurulumdaki hata paylarını ortadan kaldırırken, zaman ve işçilik ücretinde de kayda değer bir tasarruf sağlıyor.  

Güçlü, Verimli ve Uzun Ömürlü

Warmhaus Viwa S kazan serisinde kullanılan güçlü paslanmaz çelik eşanjörler daha fazla yoğuşma sağlarken, yüksek verim ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor. 

Kontrol paneline ihtiyaç duymadan 14 kazana kadar basit ve hızlı kaskad kurulumu olanağı ile cihaz kapasitelerine göre 1260 kW’dan 1750 kW’a kadar merkezi ısıtma gücüne ulaşılabiliyor.

Büyük Projelerin Tercihi Oldu

Duvar tipi paslanmaz çelik eşanjörlü yoğuşmalı Viwa S kazan serisi ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli çözümler sunuyor. Yüksek kapasiteye sahip, düşük yakıt tüketimi ile tasarruflu Viwa S serisi, bu özellikleri ile konut projeleri, üniversite, okul, tesis, yurt, lojman ve otel gibi büyük projeler tarafından tercih ediliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52