İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi

Warmhaus merkezi ısıtma sistemleri için sunduğu duvar tipi paslanmaz çelik eşanjörlü premix yoğuşmalı kazan serisine Viwa S model adıyla 3 farklı kapasite daha ekledi. Warmhaus mevcutta bulunan Viwa 50 ve Viwa 65 kW kapasiteli kazan seçeneklerine Viwa S 90, 100 ve 125 kW kapasiteli kazanları da dahil etti.

 

Warmhaus, ürün gamına yeni ve farklı kapasitede ürünler eklemeye devam ediyor. Warmhaus en son duvar tipi paslanmaz çelik eşanjörlü premix yoğuşmalı kazan Viwa serisinde bulunan 50 ve 65 kW kapasiteli kazan seçeneklerine Viwa S model adıyla 90, 100 ve 125 kW kapasiteli kazanları da ekledi. Warmhaus duvar tipi çelik eşanjörlü yoğuşmalı kazan serisi Viwa 50 ve 65 kW ve Viwa S 90, 100 ve 125 kW ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli ve optimum çözüm üretiyor.

Yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Viwa S kazanlar kompakt boyutları ve hafif yapısı ile kolay montaj uygulaması sağlıyor. Kaskad sistem kurulumunda, dahili Kaskad Modülü ve Akıllı Fiş Sistemi sayesinde kolay ve hızlı kurulum sağlanırken, elektrik tesisatından da tasarruf elde ediliyor. Dahili Klape ile baca tesisatında harici klape ihtiyacı da ortadan kalktığından daha ekonomik bir kaskad sistem kurulabiliyor. Ayrıca hermetik kazan tasarımı ve eş merkezli baca bağlantısı sayesinde her kazan kendi eş merkezli baca setini kullanabiliyor. Çatı katlarında kurulacak kaskad sistemlerinde paslanmaz çelik bacaya ihtiyaç duymadan bağımsız hermetik kurulum yapılabiliyor. Montajda sağlanan tüm bu avantajlar kurulumdaki hata paylarını ortadan kaldırırken, zaman ve işçilik ücretinde de kayda değer bir tasarruf sağlıyor.  

Güçlü, Verimli ve Uzun Ömürlü

Warmhaus Viwa S kazan serisinde kullanılan güçlü paslanmaz çelik eşanjörler daha fazla yoğuşma sağlarken, yüksek verim ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor. 

Kontrol paneline ihtiyaç duymadan 14 kazana kadar basit ve hızlı kaskad kurulumu olanağı ile cihaz kapasitelerine göre 1260 kW’dan 1750 kW’a kadar merkezi ısıtma gücüne ulaşılabiliyor.

Büyük Projelerin Tercihi Oldu

Duvar tipi paslanmaz çelik eşanjörlü yoğuşmalı Viwa S kazan serisi ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli çözümler sunuyor. Yüksek kapasiteye sahip, düşük yakıt tüketimi ile tasarruflu Viwa S serisi, bu özellikleri ile konut projeleri, üniversite, okul, tesis, yurt, lojman ve otel gibi büyük projeler tarafından tercih ediliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-