İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK

Referansları arasında çağdaş sağlık hizmetleri konseptine göre planlanan çok sayıda yeni nesil hastane bulunan Aldağ A.Ş., Sakarya Pandemi Hastanesi’nde de iklimlendirme çözümleri ile hizmet sunuyor. 

106 yatak kapasiteli olarak planlanan ve inşa edilen Sakarya Pandemi Hastanesi’nin dönemsel bir hastane değil; salgın, deprem ve afet dışında da hizmet vermeye devam eden kalıcı bir hastane olması ile Sakarya’nın nitelikli hasta yatağı ve yoğun bakım yatak sayısının artması, bununla birlikte sağlıkta hizmet kalitesinin yükselmesi hedefleniyor. 

Gerektiğinde 150 yatak kapasitesine çıkabilecek olan hastane, bütünüyle yoğun bakım ünitesine de çevrilebilecek. Özellikle yoğun bakım hastaları için önemli bir imkân sağlayacak Sakarya Pandemi Hastanesi, ileri düzey ameliyatların, girişimsel müdahalelerin yapılabileceği donanımda olacak. 

Sakarya Pandemi Hastanesi projesi kapsamında ALDAĞ; 5.450 – 25.160 m3/h debi aralığında Sulu Isı Geri Kazanımlı Klima Santralleri, 4.000 – 29.579 m3/h debi aralığında Sulu Isı Geri Kazanımlı Buharlı Nemlendiricili Hijyenik Klima santralleri, 3.500 – 14.000 m3/h debi aralığında Plug Fanlı Havalandırma Santralleri ve 3.000 – 12.00 m3/h debi aralığında Plug Fanlı Hücreli Aspiratörler üretecek. Aldağ A.Ş. yine bu projede, Türkiye Partneri olduğu CIAT’ın 4 borulu Gizli Tavan Tipi Fancoillerini de tedarik edecek.

Aldağ A.Ş.’nin modern donanıma sahip Manisa Akhisar tesisinde üretilecek cihazlar, şirketin tescilli Ar-Ge Merkezi’nin son dönem geliştirdiği yeniliklerle donatılacak. Cihazlarında enerji verimliliği sınırlarını zorlayan Aldağ A.Ş., sürdürülebilir iklimlendirme çözümleriyle titiz projelerin çözüm ortağı olmaya devam edecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52