İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yenilikte hız kesmiyor. Oda termostatlarında yeni bir dönemin kapısını aralayan DemirDöküm, kategorinin yeni üyesini satışa sundu. Tüketicilerin günümüz ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ExaControl Select; sahip olduğu teknik özellikler, konforlu kullanımı ve sağladığı doğal gaz tasarrufu ile kombilerinden aldıkları verimi artırmak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

 

Türkiye’nin ilk kombi ve yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, kolay kombi kontrolüyle birlikte yüksek enerji verimliliğini tek bir cihazda buluşturdu. Oda termostatı alanında satışa sunduğu ürünlerle kullanıcısına yeni bir deneyim vadeden DemirDöküm, ExaControl Select’i satışa sundu. Kablolu oda termostatları kategorisinde yer alan yeni ürün, kolay kullanımlı ara yüzü ve üstün özellikleri ile kış aylarını daha sıcak, doğal gaz tasarrufunu ise üst düzeyde tutacak. 

 

KOLAY KULLANIM, MAKSİMUM TASARRUF VE KONFOR BİR ARADA

Maksimum tasarruf hedefiyle DemirDöküm’ün ürün gamındaki yoğuşmalı kombilerle uyumlu olarak çalışan ExaControl Select oda termostatı ile yüksek verimlilik sadece bir tuşla sunuluyor. ExaControl Select, modülasyonlu kullanımı ile ortam ihtiyacına göre yönlendirmeler yaparak kusursuz sonuca ulaşılmasında önemli bir rol oynuyor. ExaControl Select oda termostatı sayesinde kombiler, çalıştırıldığı andan istenilen ortam sıcaklığına ulaşmasına kadar geçen sürede maksimum güç harcamaya ihtiyaç duymuyor. Bu sayede kombiyi hem açma hem de kapama esnasında harcanan enerjiden tasarruf sağlanıyor. Enerjinin akıllı kullanımı kombilerin daha uzun ömürlü olmasında etkili oluyor. ExaControl Select, kullanıcı dostu LCD ekranıyla kombi ayarlarının kolayca yapılmasını sağlıyor. Basit ve net kurulum menüsü kombi seçeneklerini tek tuşla sunuyor. 

 

DEMİRDÖKÜM KOMBİLERİNİN TAMAMLAYICISI

En ideal ısı konforunu minimum enerji tüketimi ile sağlamak amacıyla geliştirilen ürün, DemirDöküm ürün gamında yer alan ademiX, vintomiX, İsomix, Nitromix, Atromix kombiler ile uyumlu çalışıyor. Yenilikçi vizyonunun yansımalarını ürünlerinde sunan DemirDöküm, tüketicisinin sesine kulak vererek tasarruf ve konforu bir arada sunduğu ExaControl Select oda termostatıyla yaşam alanlarına üst düzey konfor vadediyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-