İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi

Elginkan Topluluğu’nun armatür ve vitrifiye alanındaki öncü ve köklü üyesi E.C.A. SEREL, Bursa’da gerçekleştirdiği “Yapı Ürünleri Semineri”nde 200 teknik servisi buluşturdu.

Türkiye seramik sağlık gereçleri pazarının yenilikçi ürünlere imza atan markası E.C.A. SEREL; seminerlerine Bursa’dan devam etti. Yapı Ürünleri Semineri’nde Bursa’da hizmet veren 200 teknik servise eğitim verilerek ürünlere dair güncel bilgiler paylaşıldı. E.C.A. Armatür, E.C.A. Teknik Ürünler, SEREL Seramik Sağlık Gereçleri, SEREL Aksesuar ve SEREL Gömme Rezervuar ürün gruplarıyla alakalı teknik bilgi ve montaj süreçlerinin anlatıldığı seminerde, katılımcılar E.C.A.’nın yenilikçi dünyasına dair bilgilerini tazeledi. 

E.C.A.’nın yenilikçi ürün ve sistemleri seminerde anlatılıyor

Türkiye’nin her bölgesindeki pek çok ilde kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünlerle hizmet veren E.C.A. SEREL, seminerde yenilikçi sistemler hakkında bilgilendirme yaptı. Yılın ilk yarısında 9 farklı şehirde yaklaşık 1500 kişinin buluştuğu seminerlerle, teknik servis ve bayiler arasında fikir alışverişi ve ilişkilerin de geliştirilmesi amaçlanıyor.

E.C.A. SEREL; bayi ve ustalara yönelik gerçekleştirdiği teknik eğitimlere önümüzdeki aylarda, farklı illerde devam edecek. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52