İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada

Her yıl yenilenebilir enerji için yüksek Ar-Ge yatırımları yapan Vaillant, çevreci ürünlerle ürün gamını zenginleştirmeye devam ediyor. Vaillant, ürün gamında bulunan tüm kombilerle uyumlu olan yeni modülasyonlu oda termostatı sensoROOM Pure ile verimlilik ve tasarruf vaat ediyor. 

 

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant Türkiye, “Yarın için bugünden Vaillant” söylemi ile tüketicilerine yarının teknolojisini bugünden sunuyor. Vaillant Türkiye, doğayı koruma anlayışı ile ürün gamını, enerji verimliliğini en üst seviyeye çıkaran ürünlerle zenginleştiriyor. senso ailesini sensoROOM Pure ürünü ile yenileyen Vaillant, yeni nesil modülasyonlu oda termostatı ile verimlilik ve tasarruf vaat ediyor. Vaillant’ın ürün gamında bulunan tüm kombilerle uyumlu olan sensoRoom Pure, LCD ekranı, yenilenmiş simge ve yazı karakteri ile kolay kullanım sağlıyor. 

Kablolu kullanım olanağı sunan sensoROOM Pure’da; oda sıcaklığı kontrolü ve modülasyonlu çalışma gibi özelliklerin yanı sıra Aqua-Konfor sistemini etkinleştirme ile arıza durumu ve oda sıcaklık göstergesini ekran üstünde okuyabilme seçeneği de bir arada sunuluyor. e-BUS altyapılı ısıtma cihazları ile kullanılabilen sensoROOM Pure hem oda termostatı kullanıp hem de kombisinin modülasyon yapmasına imkan sağlayarak tasarruf etmek isteyen tüketicilerin vazgeçilmezi olmaya aday gösteriliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52