İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi

Teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile sektörde fark yaratan Warmhaus, bayilerine yönelik gerçekleştirdiği etkinlik ile de fark yarattı. Dominik Cumhuriyeti’ne düzenlenen gezide, Warmhaus bayilerine gerçek bir Survivor Oyunu deneyimi de yaşattı. 

 

İklimlendirme sektöründe en yeni teknolojilerle, yenilikçi ürünler geliştirip daima fark yaratmayı amaçlayan Warmhaus bu ilke ile sektörde fark yaratan bir etkinliğe de imza attı. Warmhaus Türkiye’nin farklı bölgelerinden yetkili bayilerini Dominik Cumhuriyeti’ne düzenlediği gezide bir araya getirdi. Gezide bayilere Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan, Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna ve yurtiçi satış ekibi eşlik etti. Bayilerin birbirlerini tanıması ve ekip olarak çalışmalarını motive etmek amacıyla yapılan gezi kapsamında düzenlenen toplantılarda; 2022 yılı çalışmaları değerlendirilirken, ürün ve hizmetler çerçevesinde geliştirilmesi gereken stratejiler belirlendi, gelecek yıla yönelik hedef ve projeler paylaşıldı. 

 

Survivor Deneyimi 

Gezide bayiler değişik bir deneyim yaşama olanağı da buldu.  Çekimleri 2011 yılından bu yana Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor Oyununun çekim alanını ziyaret eden bayiler turun ardından oluşturdukları takımlar ile Survivor Oyununu birebir deneyimleme imkanı buldu. Survivor Oyununda bayiler gerçek bir strateji planlama deneyimi yaşarken ekip olma ruhunu da canlandırdılar. 

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52