İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

YALOVA’NIN DEPREME DAYANIKLI YENİ DEVLET HASTANESİNDE ALDAĞ CİHAZLARI HİZMET VERECEK

200 dönüm arazi üzerinde 105 bin metrekare kapalı alana sahip olacak şekilde inşa edilen Yalova Devlet Hastanesi, 400 yatak kapasitesi ile Yalova’nın sağlık sorunlarını çözüme kavuşturacak. 140 polikliniğe sahip olan hastanenin kapasitesi ihtiyaç halinde 625 yatağa çıkarılabiliyor. 500 sismik izolatörün de kullanıldığı, depreme dayanıklı olarak inşaa edilen yeni hastane, yüksek hijyen seviyesinde koşullandırılacak 17 ameliyathanesi ile hizmet verecek.

 

Yüksek kalitede sağlık hizmeti sunacak Yalova Devlet Hastanesi için seçilen cihaz ve teknolojilerde de yüksek kalite ve teknoloji seçenekleri öne çıktı. Bu doğrultuda hastanenin hijyenik klima santralleri, konfor klima santralleri ve fancoil cihazları için Aldağ ürün ve teknolojisi tercih edildi. Çok sayıda modern sağlık kompleksi referansına sahip Aldağ A.Ş. bu proje için 2.660 – 25.745 m3/h debi aralığında Isı Geri Kazanımlı Hijyenik Klima Santrali, Isı Geri Kazanımlı Konfor Klima Santralleri ve 4 borulu Gizli Tavan Tipi Fancoil cihazının üretimini gerçekleştirdi. 

 

Yalın üretim yaklaşımıyla hizmet veren ALDAĞ Manisa Akhisar tesisinde üretilen ve her biri kalite kontrol uzmanları tarafından denetlenerek sevk edilen cihazlar, yurt içinde ve dışında talep edilen sertifikalara sahiptir. Pandemi tarafından önemi çok daha büyük ölçüde gözler önüne serilen iç ortam çevre kalitesi ve enerji verimliliğini odağına alan Aldağ Ar-Ge Merkezi, sağlık merkezlerinin yüksek hassasiyetlerini karşılayacak özel tasarımlar geliştirmiştir. Bu özellikleriyle ALDAĞ markasını taşıyan cihazlar; yaşama ve  sürdürülebilir bir geleceğe değer veren projelerde öne çıkmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52