İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

MONTAIR İLE 365 GÜN 24 SAAT HASSAS İKLİMLENDİRME

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form, İtalya menşeli Montair Hassas Kontrollü Klima Sistemleri ile güvenli ve kesintisiz sıcaklık ve nem kontrolü sağlıyor. Montair; özellikle iç havanın sürekli kontrol altında olması gereken data center, sistem odaları, laboratuvar ve müze gibi mekanların iklimlendirmesinde öne çıkıyor.

 

Form Endüstri Ürünleri, ürün yelpazesinde bulunan Montair markasının Hassas Kontrollü Klima Sistemleri ile yüksek teknolojili, verimli, kesintisiz ve yüksek hassasiyetli soğutma, ısıtma, nem kontrolü ve filtrasyon sağlıyor. Bu sayede özellikle veri merkezleri, sistem odaları,  laboratuvarlar, müzeler, arşiv odaları gibi nem ve sıcaklık kontrolünün önemli olduğu alanlarda yüksek hassasiyette etkin bir iklimlendirme çözümü sunuyor. 

 

Montair Hassas Kontrollü Klimalar hava/su soğutmalı, çift soğutma devreli, free cooling özellikli farklı seçenekleri ile projeye uygun çözümler ve esneklik sağlıyor. Ayrıca, inverter kompresör ve EC fan opsiyonları ile düşük enerji sarfiyatı ve yüksek verimlilik sunuyor. Günlük ve haftalık programlama, gelişmiş elektronik kontrol paneli, uzaktan kontrol imkânı ve bina yönetim sistemine bağlanabilme özellikleri sayesinde kullanıcı dostu bir ürün olarak öne çıkıyor.

 

Doğru nem alma özelliği ile veri güvenliğine zararlı statik yükleri önleyen Montair hassas klimalar, raflarda yoğuşma ve korozyon riskini de engelliyor. Patentli LOGICA soğutma sistemi sayesinde hidrolik sızıntılara karşı maksimum veri korumasını garanti ediyor. Ayrıca bu patentli sistem, geleneksel çözümlere kıyasla yüzde 93'e varan enerji tasarrufu sağlıyor. 

 

365 gün 24 saat kesintisiz çalışa Montair hassas kontrollü klimalar, ortam için uygun sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını oluşturuyor. Ayrıca, DX ve/veya soğuk su serpantinli çift bağımsız soğutma devresi ve dual çevrimli çalışma opsiyonları sunuyor. 

 

Cihazın soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları, özel mikroişlemci sayesinde kontrol edilerek istenen ortam şartları oluşturuluyor. Bu sayede ortam sıcaklığı daima istenen değerde sabitleniyor. Ayrıca, farklı yönlerde hava üfleme/emiş opsiyonları ve bina otomasyon sistemleriyle entegre çalışabilmesi sayesinde, montaj ve işletme kolaylığı sağlıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52