Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

Avrupa’nın En Yüksek Binasında Aironn Fan Sistemleri Yer Alıyor

Avrupa’nın en yüksek binası olarak inşa edilen, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinin tam ortasında yer alan Merkez Bankası’nın anten kuleleriyle birlikte 360 metrelik binasında Aironn Fan Teknolojisi tercih edildi.

560 bin metrekaresi ofis, 90 bin metrekaresi alışveriş merkezi, 70 bin metrekaresi otel, 60 bin metrekaresi rezidans olmak üzere 2 milyon 500 bin metrekare inşaat alanına sahip İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, 30 bin kişiye istihdam sağlayacak.

Yeni yerleşkesine taşınmaya hazırlanan Merkez Bankası’nın, 3328 ada 10 numaralı parselde bulunan 15 bin 960 metrekarelik inşaat alanında bodrum katı dahil 67 kat olan yapısında, tüm blok fanları ve otopark jet fan sistemini Aironn A.Ş. üretiyor.

Aironn A.Ş.’nin test laboratuvarları ile donatılan ve Endüstri 4.0’a uygun alt yapıya sahip tesisinde üretilen fanların her biri, kalite kontrol testlerini tamamlayarak sevk ediliyor.

Fan Mühendisliğinin uzmanlık kuruluşu Aironn A.Ş., mega proje referanslarına Merkez Bankası’nı da eklerken, enerji verimli, işletme ve çevre dostu cihazları, global arenada aranan ve tercih edilen sertifikasyonuyla çizgi üstü projelerde öne çıkıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52