Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

E.C.A., bayi ve paydaşlarıyla seminerde buluştu

Eğitime verdiği değeri kurulduğu günden bu yana kararlılıkla devam ettiren E.C.A., Türkiye genelinde faaliyet gösteren ısıtma soğutma alanındaki bayilerine ve paydaşlarına Ankara, Trabzon, Zonguldak ve Samsun’da seminer düzenledi.

Türkiye’de iklimlendirme sektörüne sunduğu yenilikler ve öncülüğünün yanı sıra eğitime verdiği önemi uzun yıllardır sürdüren E.C.A., Ankara, Trabzon, Zonguldak ve Samsun’da eğitim semineri gerçekleştirdi. E.C.A.bayileri, inşaat ve gaz firmalarının bir araya geldiği seminerlere yaklaşık 450 kişi katılım gösterdi. Confeo Premix, Calora Premix, Citius Premix, Proteus Premix kombiler, Felis Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Niobe Blue, Ecotech, Spylos klimalar, Elanus Pelet Soba ve panel radyatör grubunu içeren iklimlendirme ürünleriyle ilgili bilgi ve deneyimleri değerlendirmek, yeni ürünler hakkında bilgilendirme yapmak ve Emas Plus Sadakat Programı’nı konuşmak amacıyla yapılan seminerlerde, katılımcılar bilgi ve görüşlerini paylaşarak ilişkilerini güçlendirdi.

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla E.C.A., böylelikle bir arada olmanın ve bilgi paylaşmanın değerini katılımcılarına yeniden yaşattı. Verilen seminerlerle yenilikçi sistemler hakkında bilgi sahibi olan bayi ve paydaşlar, yeni dönemin teknolojilerini ve gelişmelerini görme fırsatı yakaladı. 

E.C.A.; bayi, inşaat ve gaz firmaları ile gerçekleştirdiği seminerlerine önümüzdeki aylarda, farklı illerde devam edecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52