Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

Avrupa İklimlendirme sektörü, 25-28 Ekim 2022’de Antalya’da buluşuyor

İki yılda bir düzenlenen Avrupa’nın en büyük HVAC&R sektörü buluşması Eurovent Summit’e bu yıl İSKİD (İklimlendirme, Soğutma Klima İmalatçıları Derneği), Avrupa EUROVENT Derneği ile ev sahipliği yapacak. 

 

Ana teması “Köprüler Kurmak/ Building Bridges” olan Eurovent Summit’in odak noktası imalatçılar ve danışmanlar, planlamacılar, montajcılar, ticaret birlikleri ve bürokratlar için, Avrupa ve komşu coğrafyalar arasında daha sürdürülebilir, topluma dokunan, çevreye duyarlı endüstriyel ürünler ve sistemler arasında köprüler kurmak olacak. 

 

Eurovent Summit, Avrupa ve ötesinden 500’den fazla önemli sektör temsilcisini, bir araya getirerek yeni iş birliktelikleri oluşturmayı amaçlıyor. 4 gün sürecek zirve süresince düzenlenecek 50’den fazla toplantıda “Kapalı Mekan İklimlendirilmesi (HVAC)”, “Proses Soğutma” ve “Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri” alanında çalışan profesyoneller için sektördeki güncel gelişmeler, oturum ve panellerde ele alınacak.

 

Gündüz toplantılar ve akşamları Antalya’nın tarihi mekanlarında yapılacak etkinliklerle, Türkiye İklimlendirme Sektörü anlatılırken, Türkiye’nin kültürel zenginliklerinin de tanıtılması amaçlanıyor. 

 

Eurovent Summit Antalya katılımcıları, HVAC&R sektöründe ürün bazında gelişmelerin konuşulduğu, AB regülasyonlarına görüş oluşturulduğu ve sektördeki gelecek trendlerinin tartışıldığı “Product Group” toplantılarına, ücretsiz bir şekilde katılım imkanı bulacaklar. Zirveye katılım gösteren sektör profesyonelleri, iklimlendirme sektörünün Avrupa ve dünyadaki en güncel gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olabilecekler. 

 

Eurovent Summit Antalya’ya katılım ve sponsor olmak isteyen firmalar, detaylı bilgi için [email protected] adresi ile irtibata geçilebilir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52