Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

BONUS PROOF İLE TEK KATTA, TAM KORUMA

Yalıtım sektöründe Türkiye’nin lider üreticisi ve ihracatçısı olan Bonus, su yalıtımında yeni ürünü Proof membran ile yalıtımın iyisi olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunmakta olan Bonus; 62 ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşteriler ile buluşturmaktadır. 

Su yalıtımı malzemelerinin üretimine İstanbul Silivri tesislerinde devam eden Bonus, temelden çatıya su yalıtımına ihtiyaç duyulan her yapıda, farklı iklim şartlarına uyumlu bitümlü membran üretimine, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır devam etmektedir. 

 

“BONUS Proof ile tek katta, tam koruma”

Bonus Proof EP300 V, Bonus Proof EP350 H, Bonus Proof EP450 H kalınlıklarında, tek yüz perdelerde, temel ve derin temel yalıtımında, koruma betonu gerektirmeden, elastomerik (SBS) katkılı beton basıncı ve hidrasyonu ile tam yapışma sağlayan yüksek performanslı ve yeni nesil su yalıtım ürünüdür.

Özel kumlu yüzeyi ile betona tam yapışma sağlayan Bonus Proof, kalıcı ve yüksek yapışkanlığı ile kolayca uygulanır. Koruma betonu da gerektirmediğinden, ekstra maliyet ve işçilik avantajı sağlar.

Yalıtım sektörü lider şirketi Eryap Grup CEO’su Emrullah ERUSLU “Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından su, yapılarda büyük tehdit oluşturur. Bu sebepledir ki, genel kalite prensibimizi membran ürünlerimizde korumaya her daim hassasiyet gösterdik. Uzun araştırmaların neticesinde, hem zaman, maliyet hem de uygulama kolaylığı sağlayan ürünümüz Bonus Proof’u sektöre sunmaya karar verdik. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, kullanıcıların en iyi şekilde faydalanabileceği ürün ağımızla, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Su yalıtımına yenilikçi çözüm; Bonus Proof membran

Yeni nesil su yalıtımında talep edilen Bonus Proof, soğukta bükülme -20 0C esnekliği ile tam koruma sağlarken, yırtılma ve delinmelere karşı da dayanıklıdır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52