Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

BAYMAK, TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINDA YETKİLİ SERVİS AĞINI GÜÇLENDİRMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Baymak, Türkiye çapındaki yetkili servis yapılanmasını güçlendirmeye devam ediyor. Şirket son olarak Ankara Mamak’ta Vizyon Teknik çatısı altında faaliyetlerini sürdürecek Yetkili Servis’ini hizmete soktu. Açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, müşteriyi anlamanın en önemli araçlarından birinin sürdürülebilir ilişki kurmak olduğuna dikkat çekti. Başkır, “Tüketicilerimize ‘işimiz seni anlamak’ diyoruz, bunun için de hem teknolojiyi kullanıyor hem de yüz yüze iletişim kanallarımızı güçlendiriyoruz” dedi.

 

İklimlendirme sektörünün öncü markası Baymak, 2022 yılında bayi ve teknik servis ağını genişletme çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Kısa bir süre önce Bursa ve Sakarya’da yeni bayi noktalarını tüketicilerin hizmetine sunan Baymak, şimdi de Ankara’daki altıncı yetkili servisini açtı. Ankara’nın Mamak ilçesinde faaliyet gösterecek olan yeni yetkili servis, iklimlendirme sektöründe uzman kadrosu ile Baymak’ın önemli bir iş ortağı olan Vizyon Teknik çatısı altında yetkili servis olarak hizmet verecek. 

 

Baymak’ın Ankara’daki altıncı servisinin açılışı 12 Mayıs tarihinde yapıldı. Açılış törenine Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır’ın yanı sıra Vizyon Teknik yöneticileri ile bölgeden pek çok isim katıldı. 

 

Yeni yetkili servisin açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, müşteriyi anlamanın en önemli araçlarından birinin sürdürülebilir ilişki kurabilmekten geçtiğine dikkat çekerek “Biz Baymak olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için ülke çapındaki geniş yetkili servis ağımızı her geçen güçlendiriyoruz. Teknolojinin getirdiği kolaylıkları kullanmanın yanı sıra yüz yüze iletişimin de önemine inanıyoruz. Bu nedenle yetkili servis ağımızı güçlendirmeye ve yaygınlaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Baymak olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri ‘İşimiz Sizi Anlamak’ yaklaşımımızla ortaya koymuştuk. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımızın sonucunda Türkiye’de sektörümüzde en iyi müşteri deneyimine sahip şirketlerden biri olduğumuzu, bu alanda arka arkaya aldığımız ödüllerle göstermiş olduk” diyen Başkır, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bundan sonra da teknolojiyi daha çok kullanarak tüm bayilerimizle ve yetkili servislerimizle müşterilerimize en yeni, en teknolojik ürünleri sunmanın yanı sıra tüm ihtiyaçlarına yanıt vererek en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacağız. Bu hedefimize ancak tüm bayilerimizin ve yetkili servislerimizin desteğiyle ulaşacağımızı da biliyoruz. Vizyon Teknik’in de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi müşteri deneyimine ulaşma yolculuğumuzda bizimle birlikte olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52