BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI

Su ile ilgili kritik sorunlara yenilikçi çözümler geliştirerek müşterilerinin su ve kaynak yönetimlerini optimize etmeyi sağlayan Xylem, Türkiye’nin en büyük madencilik etkinliği olan IMCET’te madencilik sektörü çözümlerini tanıttı. Birçok ülkeden makine, donanım ve teknoloji firmalarının ürünlerinin sergilendiği etkinlikte Flygt markasının drenaj pompaları ile Goulds Water Technology markasının santrifüj pompalarını tanıtan Xylem Türkiye, madenlerdeki su yönetimi ve çözümleriyle ilgili bir sunum da gerçekleştirdi. 

 

IMCET’te iş ortakları ve müşterileri ile bir araya gelen küresel su teknolojisi şirketi Xylem; açık maden uygulamaları, mineral işleme uygulamaları, yer altı uygulamaları ile madencilik endüstrisine eksiksiz bir yelpazede çözüm sunuyor. Xylem madencilik operasyonlarında suyun tedariği, drenajı, tekrar kullanımı için dikey veya yatay milli pompalar, süspansiyon sağlamak amacıyla mixerler, UL-FM onaylı yangın pompası ve sistemleri, ısı eşanjörleri, arıtma ekipmanları ve sistemleri, izleme, analiz, ölçümleme cihazları gibi tercih edilen ürünleri bünyesinde bulunduruyor. 

 

Xylem çatısı altındaki Flygt drenaj pompaları; 0,42kW ila 90kW motor gücü aralığıyla en zorlu koşullara dayanacak sağlamlıkta ve çok uzun süre sorunsuz çalışacak şekilde tasarlandı. 

 

Xylem’in Goulds Water Technology markasına ait santrifüj pompaları ise, yüksek kaliteli ürün gamı ile üst düzey performans sağlıyor. Sağlam ve uzun ömürlü ürün yelpazesi ile öne çıkan Goulds Water Technology derinkuyu pompalar, 4" ile 12" arası çok fazla sayıda üründen oluşuyor; pik dökümden dublex paslanmaza kadar farklı malzeme tipleri bulunuyor. Aktif drenaj, su temini, açık ocaklardan su drenajı gibi uygulamalarda kullanılan bu pompalar, 520m3/h debi ve 700m basma yüksekliğine ulaşabiliyor. Goulds Water Technology yatay ve dikey çok kademeli pompalar ise yeraltı ve yer üstünde farklı uygulamalarda drenaj, su temini ve tahliyesi ile çeşitli proseslerde kullanılabiliyor. Bu pompalar, 1800m3/h debi ve 630m basma yüksekliğine kadar çıkabiliyor.

 

Türkiye’de ve dünyada birçok madende kullanılan Xylem’in Flygt drenaj pompaları ile Goulds Water Technology santrifüj pompaları etkinliğin sergi alanında ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52