BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, çevreci ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle başarılarına bir yenisini daha ekledi. DemirDöküm, ABD’nin özgün mimarlık ve tasarım müzesi Chicago Athenaeum Museum liderliğinde 1950'den beri düzenlenen Good Design ve Green Good Design'de bir kez daha rakiplerini geride bıraktı. 

 

Estetik - yenilikçi tasarım anlayışı, yeni teknoloji kullanımı, form, malzeme, yapı, konsept, fonksiyon, fayda, enerji verimliliği ve çevreye duyarlılık konusunda teknolojiden mobilyaya, giyimden otomotive, ekipmandan bina ve iklimlendirmeye kadar 100 kategoride binlerce proje ve tasarımın değerlendirildiği yarışmada DemirDöküm, Good Design ve sürdürülebilir ürünlerin onurlandırıldığı Green Good Design ödüllerini almaya hak kazandı. 

 

DemirDöküm Endüstriyel Tasarım ve Ar-Ge Bölümleri tarafından üretilen ademiX ile uluslararası arenada iki prestijli ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten CEO Alper Avdel, "Tasarladığımız ürünlerle Türkiye'de ve dünyanın dört bir yanında tüketicilerimize 68 yıldır ısı konforu sunuyoruz. Çevre ve insan sağlığına gösterdiği özenle, enerji verimliliği sağlayan ürünler üzerinde çalışmalar yürüten DemirDöküm'ün tasarım ve Ar-Ge alanındaki çalışmalarının böylesine önemli otoritelerce takdir edilmesi, bizleri geleceğin ürünlerini tasarlamaya daha fazla teşvik ediyor" dedi.

 

Birçok büyükşehirde yapılan tüketici araştırmalarından da yararlanılarak geliştirilen ademiX, kullanım kolaylığının yanı sıra şık ve modern tasarımı, üstün teknik özellikleriyle yüksek konfor sunuyor. DemirDöküm yeni nesil kombilerinin ve tasarım yaklaşımının ilk üyesi olan ademiX, rakiplerine kıyasla yüzde 20 daha az yer kaplıyor. Tasarımı ile bulunduğu her ortama ve farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayan Türkiye'nin yeni nesil kombisi ademiX, sahip olduğu özelliklerle çevre ve tasarruf hedeflerinden taviz vermeden, yüksek verimlilik vadediyor. 18-24 ve 24-28 kW kapasite seçenekleriyle satışa sunulan ürün, yüksek ısıtma ve sıcak su verimliliği ile kullanıcısına maksimum tasarruf sağlıyor. Yüksek ısıtma verimi, elektrik ve su tasarrufu sağlayan, düşük emisyon değerleri ile alanındaki en çevreci ürünlerden biri olan DemirDöküm ademiX yoğuşmalı kombi, uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52