BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından düzenlenen konserlere destek olmayı sürdürüyor. Warmhaus, Bursa Filarmoni Derneği projesi kapsamında düzenlenen konserlerden biri olan ve Şef Alessandro Cedrone yönetiminde 14 Nisan 2022 Perşembe akşamı Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserin destekçisi oldu. Konserde Bach iki keman konçertosu Senem Aytüre Kıroğlu ve Gizem Aytüre Cedrone tarafından seslendirildi. Programda ikinci eser olarak Brandenburg Konçertosu No. 5 yer aldı. 

 

Warmhaus olarak sanata verdikleri desteğe ilişkin konuşan Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan Türkiye’nin ilk ve tek “bölge” devlet senfoni orkestrası olan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrasına Warmhaus olarak 6 yıldır destek olarak dünyaca ünlü sanatçıların eserlerinin Bursa’lı sanatseverlerle buluşmasına destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52