BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

E.C.A., KIŞ SOĞUĞUNU DİZAYN PANEL RADYATÖRLER İLE DURDURUYOR

Uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., bulunduğu ortamı hızla ısıtan dizayn panel radyatörlerle soğuk havalara çözüm oluyor. Geleneksel ve modern çizgilere sahip dizayn panel radyatörler, dekoratif kompakt görünümü ve farklı ebat seçenekleriyle fonksiyonellik sağlıyor. Kullanıcısına Düzlem Yüzeyli Panel Radyatörler, Icon Panel Radyatörler, 4D Panel Radyatör, Dikey Panel Radyatör, Cover Radyatör, Krokodil Panel Radyatör, Desenli Panel Radyatör, Smooth Panel Radyatör, Helios Radyatör ve Hybrid Radyatör olmak üzere 10 farklı seçenek sunan E.C.A., yaşam alanları ve mimariyi güçlendiriyor.

 

Farklı tasarımlar, ferah mekanlar

E.C.A., teknolojiyle donattığı dizayn panel radyatörleri ile soğuk havaların en önemli ihtiyacı ısınmaya, yaptığı geliştirmelerle cevap veriyor. Çizgili ya da düz seçenekleri ile iki çeşit düzlem yüzey uygulaması sunan Düzlem Yüzeyli Panel Radyatörler, minimal tasarımıyla ön plana çıkıyor. Farklı tasarım ve renk seçeneğiyle banyo ve mutfaklarda şıklığı tamamlayan Icon Panel Radyatörler, göz zevkine hitap eden şık krom askısı ile bütünleşik ve kullanışlı bir tasarım vadediyor. Dört tarafının da düzlem yüzey olması ve farklı üst ızgara tasarımı ile özellikle ofislerin gözdesi olan 4D Panel Radyatör, estetik ile zarafeti buluşturuyor. Dikey su kanalları sayesinde yüksek verim değerleri sunan ve homojen ısı dağılımı imkanı veren Dikey Panel Radyatör, aynalı yüzeyiyle mekanlara şık bir görünüm katıyor. 

 

Tasarıma eşlik eden şıklık

Bütünleşik tek parça tasarımıyla modern bir duruşa sahip Cover Radyatör, yuvarlak hatlara sahip yapısıyla mekanlara estetik katıyor. Klasik görünümüyle her dönemin tercihleri arasında yer alan Krokodil Panel Radyatör, yüzey görünüm farklılığı yaratarak özel formülü sayesinde dayanım üstünlüğü sağlıyor. Standart radyatör görünümüne meydan okuyan desenleriyle öne çıkan Desenli Panel Radyatör ise özel kaplama teknolojisi ile tüm yüzeyinde ve kapaklarında şıklığı yansıtıyor. 

 

Rafine zevklere hitap eden malzeme kalitesi

Canlı renk tonu ile odaların havasını değiştiren ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü sahibi Smooth Panel Radyatör, üç adet krom askı ve ilk dokunuşta yüzeyindeki yumuşaklığı hissettiren tasarımıyla modern bir görünüm sunuyor. Mermer yüzeyi sayesinde mekanlara doğal taşın ihtişamını yansıtan Helios Radyatör, yuvarlak hatlara sahip yapısına eşlik eden ince tasarımıyla rafine zevklere hitap ediyor. Elektrikli ve geleneksel olarak (kombi veya merkezi sistem ile) çalışabilme özelliğine sahip Hybrid Radyatör ise nano seramik yüzey kaplaması ve daldırma yaş boya ile korozyona karşı dayanıklılık sağlıyor.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52