İSİB SEKTÖR STRATEJİ ÇALIŞTAYI YAPILDI HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ OKUL İÇİ HAVA KİRLİLİĞİ VE SAĞLIK ETKİLERİ YOĞUN BAKIM STANDARTLARI VE İNSAN FAKTÖRÜNÜN HASTANE ENFEKSİYONLARINA ETKİLERİ SYSTEMAIR İLE OKULLARDA OPTİMUM İÇ HAVA KALİTESİ GALATAPORT İSTANBUL’A DAIKIN İMZASI MANTOLAMANIN ‘İYİSİ’ BONUS 16 CM TAŞ YÜNÜ İLE AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY’ DE MEVAMALL AVM -ANKARA PROJESİNDE TERCİH YİNE ATLANTIK SU KAYNAKLI ISI POMPALARI OLDU MITSUBISHI ELECTRIC YARININ ÜRETİM ANLAYIŞINA YÖN VEREN ROBOTLARINI SERGİLEDİ YEŞİL ENERJİ DÖNÜŞÜMÜNÜ DİKKATE ALAN ŞİRKETLER VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIYOR İKLİMSA VE UGETAM, GES ALANINDA UZMAN PERSONEL İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK ASHRAE’NİN GLOBAL HVACR SUMMIT VE RAL CRC TOPLANTISI 400’Ü AŞKIN TEMSİLCİ İLE İSTANBUL’DA YAPILDI SAĞLIK, KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ” ARASINDAKİ İDEAL DENGENİN KURULMASI ÖNEMLİ İZOCAM BAYİLERİNİN SON DURAĞI “BEYAZ ŞEHİR” BELGRAD OLDU ÇUKUROVA ISI’NIN FABRİKALARIN ENERJİ TASARRUFUNA KATKISI BÜYÜK

E.C.A., KIŞ SOĞUĞUNU DİZAYN PANEL RADYATÖRLER İLE DURDURUYOR

Uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., bulunduğu ortamı hızla ısıtan dizayn panel radyatörlerle soğuk havalara çözüm oluyor. Geleneksel ve modern çizgilere sahip dizayn panel radyatörler, dekoratif kompakt görünümü ve farklı ebat seçenekleriyle fonksiyonellik sağlıyor. Kullanıcısına Düzlem Yüzeyli Panel Radyatörler, Icon Panel Radyatörler, 4D Panel Radyatör, Dikey Panel Radyatör, Cover Radyatör, Krokodil Panel Radyatör, Desenli Panel Radyatör, Smooth Panel Radyatör, Helios Radyatör ve Hybrid Radyatör olmak üzere 10 farklı seçenek sunan E.C.A., yaşam alanları ve mimariyi güçlendiriyor.

 

Farklı tasarımlar, ferah mekanlar

E.C.A., teknolojiyle donattığı dizayn panel radyatörleri ile soğuk havaların en önemli ihtiyacı ısınmaya, yaptığı geliştirmelerle cevap veriyor. Çizgili ya da düz seçenekleri ile iki çeşit düzlem yüzey uygulaması sunan Düzlem Yüzeyli Panel Radyatörler, minimal tasarımıyla ön plana çıkıyor. Farklı tasarım ve renk seçeneğiyle banyo ve mutfaklarda şıklığı tamamlayan Icon Panel Radyatörler, göz zevkine hitap eden şık krom askısı ile bütünleşik ve kullanışlı bir tasarım vadediyor. Dört tarafının da düzlem yüzey olması ve farklı üst ızgara tasarımı ile özellikle ofislerin gözdesi olan 4D Panel Radyatör, estetik ile zarafeti buluşturuyor. Dikey su kanalları sayesinde yüksek verim değerleri sunan ve homojen ısı dağılımı imkanı veren Dikey Panel Radyatör, aynalı yüzeyiyle mekanlara şık bir görünüm katıyor. 

 

Tasarıma eşlik eden şıklık

Bütünleşik tek parça tasarımıyla modern bir duruşa sahip Cover Radyatör, yuvarlak hatlara sahip yapısıyla mekanlara estetik katıyor. Klasik görünümüyle her dönemin tercihleri arasında yer alan Krokodil Panel Radyatör, yüzey görünüm farklılığı yaratarak özel formülü sayesinde dayanım üstünlüğü sağlıyor. Standart radyatör görünümüne meydan okuyan desenleriyle öne çıkan Desenli Panel Radyatör ise özel kaplama teknolojisi ile tüm yüzeyinde ve kapaklarında şıklığı yansıtıyor. 

 

Rafine zevklere hitap eden malzeme kalitesi

Canlı renk tonu ile odaların havasını değiştiren ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü sahibi Smooth Panel Radyatör, üç adet krom askı ve ilk dokunuşta yüzeyindeki yumuşaklığı hissettiren tasarımıyla modern bir görünüm sunuyor. Mermer yüzeyi sayesinde mekanlara doğal taşın ihtişamını yansıtan Helios Radyatör, yuvarlak hatlara sahip yapısına eşlik eden ince tasarımıyla rafine zevklere hitap ediyor. Elektrikli ve geleneksel olarak (kombi veya merkezi sistem ile) çalışabilme özelliğine sahip Hybrid Radyatör ise nano seramik yüzey kaplaması ve daldırma yaş boya ile korozyona karşı dayanıklılık sağlıyor.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

-