BOMAKSAN, ENDÜSTRİ 4.0 İLE HIZLA DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURACAK E.C.A.’DAN SAĞLIKLI ORTAMLAR YARATAN YENİ KLİMA: NIOBE BLUE DOĞALGAZ TASARRUFUNA AÇILAN KAPI: YOĞUŞMALI KOMBİLER XYLEM TÜRKİYE IMCET’TE MADENCİLİK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI E.C.A.’DAN HAVADAKİ NEMİ DENGELEYEN AKILLI ÇÖZÜM: NEM HAZNELİ PANEL RADYATÖR DEMİRDÖKÜM’ÜN YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ ademiX’E İKİ ÖDÜL BİRDEN COPA, YENİLENEN MOBİL UYGULAMALARIYLA FARK YARATIYOR VESTEL, SCHNEIDER ELECTRIC ÇÖZÜMLERİ İLE GELECEĞE HAZIRLANIYOR WARMHAUS’TAN SANATA DESTEK İSMAİL YAMANGİL, SCHNEIDER ELECTRIC TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ OLDU DANFOSS’DA ÜST DÜZEY ATAMALAR XYLEM TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ALTUĞ BİLGİÇ OLDU GÖKÇE BRÜLÖR A.Ş VE HAN ENERJİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI H. AHMET İLHAN EKOMAXI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN YAĞIZ İZOCAM, 2022’DE İHRACAT FAALİYETLERİNDE ATAK YAPMAYA HAZIRLANIYOR

ALARKO CARRIER BAYİ VE SERVİSLERİYLE 2021 YILINI DEĞERLENDİRDİ

İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier, Türkiye genelinde faaliyet gösteren bayi ve servislerine  yönelik “Yeni Ekonomik Düzende Bizleri Neler Bekliyor?” başlıklı bir webinar gerçekleştirdi. Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan'ın ev sahipliğinde, Ekonomist Prof. Dr.Emre Alkin'in katılımıyla gerçekleşen webinarda 2021 yılı ekonomi penceresinden değerlendirilirken 2022 yılı öngörüleri bayiler ile paylaşıldı.

 

68 yıldır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Alarko Carrier, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren bayileri ve servisleri  için bir webinar düzenledi. Alarko Carrier, iş ortaklarını bilgilendirmek ve desteklemek amacıyla Ekonomist Prof. Dr.Emre Alkin'in katılımıyla üllke ve dünya ekonomisinin değerlendirildiği “Yeni Ekonomik Düzende Bizleri Neler Bekliyor?” başlıklı webinar çevrim içi platformda gerçekleştirildi. Prof. Dr.Emre Alkin webinarda 2022 yılı öngörülerini, 2022 yılının risklerini ve fırsatlarını paylaştı. Yeni dönem hedef ve stratejilerin de ele alındığı webinara Türkiye genelinde çok sayıda bayi katıldı. 

 

“Amacımız, iş ortaklarımızı bilgilendirmek ve desteklemek”

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, iş ortaklarına sektörde ve sahada rastlanabilecek sorunlar karşısında destek olmayı amaçladıklarını belirtti. Cem Akan, “Çalışanlarımızdan ,bayilerimizden ve servislerimizden aldığımız güçle pandemiye rağmen satış ve üretim miktarlarımızı önceki seneye göre önemli ölçüde artırdık. Ülke ve dünyada yaşanan ekonomik gelişmeler ve tüketicilerimizin değişen beklentileri karşısında iş ortaklarımızı bilgilendirmek istedik. Bu zorlu koşullarda bayilerimiz, servislerimiz ve çalışanlarımızla bir bütün olarak, birlikte büyüyeceğimiz bilinciyle hareket ediyoruz. Bu doğrultuda ülkemizin en önemli ekonomistlerinden Prof. Dr.Emre Alkin'in de desteğini alarak “Yeni Ekonomik Düzende Bizleri Neler Bekliyor?” başlıklı webinarı gerçekleştirdik. Alarko Carrier olarak farklı içeriklerle iş ortaklarımızla bir araya gelmeye  devam edeceğiz.” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52