Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA

Verimlilik ve tasarruf kadar, gezegenimizin geleceğini de düşünen Vaillant, ‘‘Yarın için bugünden Vaillant’’ sloganı ile başlattığı reklam kampanyası ile “Cebinizi ve geleceğinizi korurken, evinizin konforunu yükseltin’’ mesajı veriyor. 3 filmden oluşan reklam kampanyasında, Vaillant kullanıcılarının akıllı ve çevre dostu çözümlerle, dünyayı daha yaşanılası bir yer yapmaya evlerinden başladıklarına dikkat çekiliyor. 

Dünyayı koruma konusunda yaratmaya çalıştığı farkındalığı hem doğa dostu ürünler hem de projelerle destekleyen Vaillant, yeni reklam kampanyasında “verimlilik-tasarruf, sürdürülebilirlik ve teknoloji” konularına dikkat çekiyor. Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” konsepti ile hazırlanan 3 reklam filminde ‘‘Cebinizi ve geleceğinizi korurken, evinizin konforunu yükseltin’’ mesajı veriyor. 

 

Vaillant, verimlilik ve tasarruf konulu “Tasarruflu Aile”, sürdürülebilirlik konulu “Çöp Ayrıştırma” ve teknoloji konulu “Kediyi Oynatma” filmleri ile verimlilik, tasarruf ve konforu hep ön planda tutan Vaillant’lıların hayatta sadece kombi seçerken değil, her konuda yarını düşünerek yaşadıklarını anlatıyor. Evdeki yaşamlarında akıllı yöntemler kullanan, çocuklarına çevre bilincini aşılayan ve teknoloji sayesinde konforunu yüksek tutan insanların kombi seçimlerinin de zaten Vaillant olacağı mesajı veriliyor. 

 

“Tasarruflu Aile”de Vaillant sahibi ailelerin dünyamız için her zaman akıllı seçimler yaparak verimlilik ve tasarruf sağladığı; evlerinde “kağıt” ve “plastik” için iki çöp kutusu bulunduran Vaillant kullanıcısı bir aileyi gördüğümüz “Çöp Ayrıştırma”da Vaillant’lıların gezegenin yarını için ilk adımı evlerinde attığı ve “Kediyi Oynatma” adlı üçüncü filmde ise teknolojinin getirdiği konforun önemi vurgulanıyor. Vaillant kullanıcılarının akıllı ve çevre dostu çözümlerle, dünyayı daha yaşanılası bir yer yapmaya evlerinden başladıklarını gördüğümüz reklam filmleri Büyük Balık reklam ajansı tarafından hazırlandı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52