BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA

Verimlilik ve tasarruf kadar, gezegenimizin geleceğini de düşünen Vaillant, ‘‘Yarın için bugünden Vaillant’’ sloganı ile başlattığı reklam kampanyası ile “Cebinizi ve geleceğinizi korurken, evinizin konforunu yükseltin’’ mesajı veriyor. 3 filmden oluşan reklam kampanyasında, Vaillant kullanıcılarının akıllı ve çevre dostu çözümlerle, dünyayı daha yaşanılası bir yer yapmaya evlerinden başladıklarına dikkat çekiliyor. 

Dünyayı koruma konusunda yaratmaya çalıştığı farkındalığı hem doğa dostu ürünler hem de projelerle destekleyen Vaillant, yeni reklam kampanyasında “verimlilik-tasarruf, sürdürülebilirlik ve teknoloji” konularına dikkat çekiyor. Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” konsepti ile hazırlanan 3 reklam filminde ‘‘Cebinizi ve geleceğinizi korurken, evinizin konforunu yükseltin’’ mesajı veriyor. 

 

Vaillant, verimlilik ve tasarruf konulu “Tasarruflu Aile”, sürdürülebilirlik konulu “Çöp Ayrıştırma” ve teknoloji konulu “Kediyi Oynatma” filmleri ile verimlilik, tasarruf ve konforu hep ön planda tutan Vaillant’lıların hayatta sadece kombi seçerken değil, her konuda yarını düşünerek yaşadıklarını anlatıyor. Evdeki yaşamlarında akıllı yöntemler kullanan, çocuklarına çevre bilincini aşılayan ve teknoloji sayesinde konforunu yüksek tutan insanların kombi seçimlerinin de zaten Vaillant olacağı mesajı veriliyor. 

 

“Tasarruflu Aile”de Vaillant sahibi ailelerin dünyamız için her zaman akıllı seçimler yaparak verimlilik ve tasarruf sağladığı; evlerinde “kağıt” ve “plastik” için iki çöp kutusu bulunduran Vaillant kullanıcısı bir aileyi gördüğümüz “Çöp Ayrıştırma”da Vaillant’lıların gezegenin yarını için ilk adımı evlerinde attığı ve “Kediyi Oynatma” adlı üçüncü filmde ise teknolojinin getirdiği konforun önemi vurgulanıyor. Vaillant kullanıcılarının akıllı ve çevre dostu çözümlerle, dünyayı daha yaşanılası bir yer yapmaya evlerinden başladıklarını gördüğümüz reklam filmleri Büyük Balık reklam ajansı tarafından hazırlandı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52