Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS®

Caleffi’nin ürettiği Caleffi XS® tortu tutucu filtre ile sisteminizde bulunan tortu, pislik ve manyetik partiküllerden kaynaklanan ısı kayıplarını ortadan kaldırarak hem kombinizi - tesisatınızı koruyabilir; hem de %15’e kadar enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. 

 

%15’e kadar Enerji Tasarrufu Sağlar!

Peki nasıl?

Kombilerde temel olarak gaz tüketimi ile ortaya çıkan ısı enerjisi eşanjör vasıtasıyla suya aktarılır. Bu sayede oluşan sıcak su ile ısınma gerçekleşir. 

Zamanla cihaz içerisinde ve eşanjörde biriken tortular ve manyetik partiküller bu ısı transferini zorlaştırır. Dolayısıyla suyun ısınması için daha çok gaz ve elektrik tüketimi gerçekleşir. 

Caleffi XS®, tortu ve pislikleri ortadan kaldırarak daha az enerji tüketimi sağlar. 

Yoğuşmalı kombilerin içerisinde bulunan pompa ve eşanjörler hassas ve pahalı bileşenlerdir. Tortu ve manyetik partiküller yüzünden hasar görebilirler. Tamiri ise zahmetli olduğundan bu bileşenleri korumak önemlidir. 

Caleffi XS®, kombinizi ve tesisatınızı tortu ve manyetik partikülleri temizleyerek korur. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52