BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS®

Caleffi’nin ürettiği Caleffi XS® tortu tutucu filtre ile sisteminizde bulunan tortu, pislik ve manyetik partiküllerden kaynaklanan ısı kayıplarını ortadan kaldırarak hem kombinizi - tesisatınızı koruyabilir; hem de %15’e kadar enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. 

 

%15’e kadar Enerji Tasarrufu Sağlar!

Peki nasıl?

Kombilerde temel olarak gaz tüketimi ile ortaya çıkan ısı enerjisi eşanjör vasıtasıyla suya aktarılır. Bu sayede oluşan sıcak su ile ısınma gerçekleşir. 

Zamanla cihaz içerisinde ve eşanjörde biriken tortular ve manyetik partiküller bu ısı transferini zorlaştırır. Dolayısıyla suyun ısınması için daha çok gaz ve elektrik tüketimi gerçekleşir. 

Caleffi XS®, tortu ve pislikleri ortadan kaldırarak daha az enerji tüketimi sağlar. 

Yoğuşmalı kombilerin içerisinde bulunan pompa ve eşanjörler hassas ve pahalı bileşenlerdir. Tortu ve manyetik partiküller yüzünden hasar görebilirler. Tamiri ise zahmetli olduğundan bu bileşenleri korumak önemlidir. 

Caleffi XS®, kombinizi ve tesisatınızı tortu ve manyetik partikülleri temizleyerek korur. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52