Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash SAKARYA PANDEMİ HASTANESİ’NDE ALDAĞ TEKNOLOJİSİ HİZMET VERECEK Dünya markaları 15. Kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor DemirDöküm’ün yeni gözdesi ExaControl Select satışa sunuldu ALARKO CARRIER İLK ALTI AYDA BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRDÜ Teknik servisler E.C.A.’nın “Yapı Ürünleri Semineri”nde bir araya geldi Mitsubishi Heavy’e EcoVadis’ten Üçüncü Kez Gümüş Not Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor Vaillant’ın sensoROOM Pure oda termostatında verimlilik ve tasarruf bir arada Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi Mitsubishi Electric'in Net Sıfır Enerji Test Tesisi SUSTIE WELL Platin Sertifikası Aldı Aironn, İstanbul’un Marka Değerini Artıracak Tersane İstanbul’un Fan Gruplarını Üretecek DAIKIN TÜRKİYE 11 YILDA 27 KAT BÜYÜDÜ Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Doğu İklimlendirme ile Nefes Alıyor FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş GENEL MÜDÜRÜ ZAFER SARI

WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI

İleri teknolojisi ile tüm dünyada 150, Türkiye’de yaklaşık 30 yıldır pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, Türkiye’de en yüksek ciroya sahip 10 bayisi ile İzmir’de bir araya geldi. Biblos Resort Hotel Alaçatı’da düzenlenen etkinlikte Nilsen Özbarlas moderatörlüğünde Wilo’nun 2025 hedefleri, değişecek çalışma koşulları, ekonomi, pazar ve ürünler hakkında öngörüler ve aksiyonlar önerilerini içeren bir çalıştay düzenlendi. Ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş’ın da konuk olarak katıldığı programda Demirtaş, Türkiye ve dünya ekonomisinin gidişatını değerlendirdi ve katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Davetliler yoğun toplantı ve görüşmeler de kalan zamanlarında Urla ve Alaçatı’nın geleneksel lezzetlerini deneyimleme fırsatı buldu.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek; “Ürün ve sistem çözümlerimizden, sürdürülebilir yönetim anlayışına kadar yaptığımız tüm öncü faaliyetlerle sektör lideri konumuna geldik ve siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeye, sektör lideri olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki Dünyadaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri’nden biri olarak sürdürülebilirlik stratejimiz kapsamında insanların hayatlarını derinden etkileyecek altı küresel mega trend tanımlamıştık. Globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm olarak belirlediğimiz bu mega trendlere karşı nasıl çözümler geliştirebileceğimiz üzerine çalışıyor ve yatırımlarımızı bu trendler ışığında gerçekleştiriyoruz. Hızla değişen ekonomi ve çalışma şartlarına rağmen belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda hep birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Doğacak yeni fırsatlara her koşulda hazır olabilmek adına hedeflerimizi bu şekilde dönemsel olarak gözden geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52