BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI

İleri teknolojisi ile tüm dünyada 150, Türkiye’de yaklaşık 30 yıldır pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, Türkiye’de en yüksek ciroya sahip 10 bayisi ile İzmir’de bir araya geldi. Biblos Resort Hotel Alaçatı’da düzenlenen etkinlikte Nilsen Özbarlas moderatörlüğünde Wilo’nun 2025 hedefleri, değişecek çalışma koşulları, ekonomi, pazar ve ürünler hakkında öngörüler ve aksiyonlar önerilerini içeren bir çalıştay düzenlendi. Ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş’ın da konuk olarak katıldığı programda Demirtaş, Türkiye ve dünya ekonomisinin gidişatını değerlendirdi ve katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Davetliler yoğun toplantı ve görüşmeler de kalan zamanlarında Urla ve Alaçatı’nın geleneksel lezzetlerini deneyimleme fırsatı buldu.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek; “Ürün ve sistem çözümlerimizden, sürdürülebilir yönetim anlayışına kadar yaptığımız tüm öncü faaliyetlerle sektör lideri konumuna geldik ve siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeye, sektör lideri olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki Dünyadaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri’nden biri olarak sürdürülebilirlik stratejimiz kapsamında insanların hayatlarını derinden etkileyecek altı küresel mega trend tanımlamıştık. Globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm olarak belirlediğimiz bu mega trendlere karşı nasıl çözümler geliştirebileceğimiz üzerine çalışıyor ve yatırımlarımızı bu trendler ışığında gerçekleştiriyoruz. Hızla değişen ekonomi ve çalışma şartlarına rağmen belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda hep birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Doğacak yeni fırsatlara her koşulda hazır olabilmek adına hedeflerimizi bu şekilde dönemsel olarak gözden geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52