BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

BVN’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Havalandırma sektörünün lider markası BVN’de üst düzey görev değişimleri gerçekleştirildi. Uzun yıllardan beri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Bilal Bahçıvan, değişimle beraber, İcra Kurulu Üyesi ve İş Geliştirme Ar-Ge’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenirken, Türkiye’nin önemli kurumlarında stratejik sorumluluklar alan ve kısa süre önce BVN bünyesine katılan Salim Demirtaş, İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama, Satış, Depolama, Lojistik, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis süreçlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. 

 

BVN Gn. Md. Yrd. Salim Demirtaş Kimdir?

Salim Demirtaş, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi, İİBF. İktisat (Örgün) bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Uludağ Üniversitesi Ekonomi ABD. İktisadi Gelişme ve Uluslararası Ekonomi Bölümünde tamamlamıştır. 1974 Bandırma doğumlu olan Sayın Salim Demirtaş, iş hayatına Ülker’de Bölge Satış Müfettişi olarak başlamış olup aynı grupta sırasıyla Satış Operasyon - Ticari Pazarlama Yöneticiliği, Bölge Müdürlüğü, İş Geliştirme Müdürlüğü ve Bölgeler Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Evli ve iki çocuk babası olan Sayın Salim Demirtaş, 18 yıllık Yıldız Holding şirketlerindeki deneyimi sonrası 2 yıl Norm Ambalaj'da Satış ve Pazarlama Koordinatörü ve son olarak 4 yıl Gezer'de Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52