BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

MERKEZİ ISITMADA WARMHAUS’TAN VERİMLİ ÇÖZÜMLER

Warmhaus’un duvar tipi yoğuşmalı Viwa kazan serisi 50, 65, 90, 115, 125 ve 150 kW ısıtma gücü seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli çözümler sunuyor.

 

Warmhaus’un, Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen duvar tipi yoğuşmalı yüksek kapasiteli kazanı Viwa kazan serisi, kompakt boyutları ve hafif yapısı ile kolay kurulum imkânı sunuyor. Viwa 90-150 kazan serisi kumanda panelinde bulunan dahili kaskad modülü ek bir cihaza ihtiyaç olmadan kazanlar arasında kolay bağlantı ve haberleşme imkânı sağlıyor. Böylece harici arabirim kartı ve kablolama gibi maliyetler de ortadan kalkıyor. Dahili kaskad ünitesi ve akıllı soket sistemi sayesinde kurulumdaki hata payları ortadan kalkıyor,  zaman ve işçilik ücretlerinde tasarruf sağlanıyor.

 

Farklı ısıtma gücü seçenekleri

Kendi segmentinde Türkiye’de ilk defa Warmhaus’un ürettiği Gaz Adaptif Sisteme sahip olan Viwa 50 ve Viwa 65 kazanlar ideal hava/gaz oranını ayarlayarak sürekli en iyi yanmayı sağlıyor. Harici kontrol ünitesi ile 6 kazanla maksimum 390 kW’a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşabiliyor. Viwa 90-150 serisi kazanlar ise 14 kazana kadar kaskad kurulum olanağı ile 2100 kW’a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşıyor. 

 

Yüzde 97’ye kadar verim sağlıyor

Dış hava sıcaklık sensörü ile anlık dış hava sıcaklık değişimlerini algılayan ve buna göre kalorifer suyu sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan Viwa kazanlar, yoğuşma teknolojisi ile yüzde 97’ye kadar verim sağlıyor. Viwa 50-65 serisi kazanlar yüzde 100’den yüzde 12’ye (1:8) ve Viwa 90 -150 serisi kazanlar yüzde 100’den yüzde 15’e inen (1:6) modülasyon oranları ile tüm ısıtma sezonu boyunca daha az gaz tüketimi ve daha yüksek tasarruf imkânı da sunuyor. Kazan gövdesinden ısı kaybını ve ses seviyesini düşüren Viwa kazanlar izolasyonlu gövde yapıları sayesinde monte edildiği yerde de minimum ısı kaybı ile kullanım verimliliğini artırıyor. 

 

Daha düşük hacimle daha yüksek ısıtma

Yüksek ısı iletme özelliğine sahip Al-Si-Mg alaşım eşanjörlü Viwa 90-150 serisi kazanlar daha düşük hacimle daha yüksek ısıtma kapasitesi sağlıyor. Viwa kazanlarda bulunan dahili mini tortu kir ayırıcı ve ek otomatik hava ayırıcılar sayesinde sistemdeki hava ve tortuların eşanjöre zarar vermesi engelleniyor. 

 

Viwa 50 65

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52