BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

İMBAT, 30. YIL BULUŞMALARI İLE SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE İZMİR’DE BULUŞTU

İklimlendirme sektöründe 30. yaşını kutlayan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, “30. Yıl Buluşmaları” kapsamında sektörün hem ülkemizdeki hem de yurtdışındaki proje firmalarının yetkililerini İzmir’de ağırladı. 

 

Buluşmalar kapsamında, katılımcı kişi ve işletmelerle, İmbat’ın üretim kabiliyeti, sunduğu standart ve opsiyonel özellikler, yeni ürün grupları, Ar-Ge çalışmaları ve şirketin değeriyle ilgili bilgiler paylaşılıyor. İmbat ile ilgili bilgilerin fabrikada sunulmasıyla gerçekleşen etkinlikte konuklar, İmbat ekibiyle birlikte gerçekleştirilen İzmir gezisiyle kentin de tadını çıkardı.

 

Ekim ayında başlayan ilk etkinliğe İstanbul’da faaliyet gösteren proje firmalarından genç tasarımcı mühendisler katılım gösterirken, ikinci etkinliğin konukları ise Tanrıöver Proje ve Dinamik Proje oldu. İmbat’ın gerek üretim ve içerisinde yer aldığı projeler gerekse geleceğe yönelik Ar-Ge çalışmaları hakkında sunumlar yapılmasının yanında konuklardan gelen soruların da cevaplandı. İki gün olarak gerçekleştirilen programın ikinci gününde ise İzmir’in güzel ilçesi Urla’ya yapılan ziyaret ile Köstem Zeytinyağı Müzesi ziyareti ve Kiklad kayıklarının tarihi ile deniz arkeolojisi hakkında ilginç bilgilerin sunulduğu geziyle buluşma tamamlandı. 

 

Kasım ayı içerisinde gerçekleşen son etkinlikte ise Ukrayna’dan katılan 16 farklı proje firmasının yetkililerinden oluşan grup ile dolu dolu üç gün İmbat’ın mühendisliği, üretimi, projeleri ve kültürü aktarıldı ve yine İzmir’in güzellikleri katılımcılarla paylaşılarak tamamlandı. İmbat 30. Yıl Buluşmaları kapsamında önümüzdeki günlerde de hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelecek konuklarla etkinlikleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini dile getiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörü Bilgi Akkaya, İmbat markasını büyütmek ve geleceğe taşımak için tüm İmbat ailesi olarak birlikte çalışmaya devam ettiklerini vurguladı.

 

1991 yılında başladığı yolculuğuna iklimlendirme alanındaki 30 yıllık deneyimiyle devam eden İmbat, sektörün ihtiyaçlarına yönelik güvenilir, yenilikçi ve verimli ürünler üreten bir Türk markası olma kimliğini sürdürüyor. Yüzde yüz yerli tasarımla ürettiği farklı ihtiyaçlara çözüm sunan çatı tipi klima, su soğutma grubu, hassas kontrollü klima, hijyenik klima, soğuk depo, klima santrali, tropikal çatı tipi klima, taşınabilir klima, yolcu yürüme köprüsü kliması gibi çok sayıda ürün bulunan İmbat, Dünyada 4 farklı kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İmbat, kararlı bir şekilde daha iyi teknolojilerle daha yaşanabilir bir çevre için iklimlendirme alanında 30 yıldır çalışmaya ve değer üretmeye devam ediyor.

 

Untitled 1

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52