BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

ISKAV 47’NCİ MÜTEVELLİ HEYETİ OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı 47’nci Mütevelli Heyeti Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısını, 29 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi. Toplantı görev süresi dolan Mütevelli Heyeti Başkanı Ersin Gökbudak’ın açılış konuşması ile başladı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasının ardından yeni dönem Mütevelli Heyeti Başkan seçimi gerçekleştirildi. Mütevelli Heyetinin talebi üzerine Ersin Gökbudak yeniden aday oldu ve oybirliği ile seçildi.    

 

Başkanlık seçiminin ardından, K.B.S.B – Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği’nin mütevelli heyeti üyelik talebi heyete sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi. K.B.S.B Başkanı Cem Özyıldırım teşekkür mahiyetindeki konuşmasını gerçekleştirdi. 

 

Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet ve ardından komisyon başkanları, 2021 yılı çalışma raporlarını ve 2022 çalışma planlarını heyete sundu, ardından vakıf saymanı Nurettin Özdemir vakıf ve iktisadı işletmenin 2022 yılı bütçesini açıkladı, mütevelli heyeti başkanı bütçeyi onaya sundu, oy birliği ile kabul edildi. 

 

Çalışma raporu ve bütçenin onaylanmasının ardından, 9. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulları seçimine geçildi. Yeni yönetim kurulu 9 asil, 5 yedek, denetim kurulu ise 3 asil ve 3 yedek üyeden oluşturuldu. Görev dağılımı yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında belirlenecektir. Yapılan seçimin ardından 9. Dönem Yönetim Kurulu adına Sarven Çilingiroğlu teşekkür konuşması yaptı. 

 

Toplantı ISKAV Kurucu üyelerinden Friterm AŞ temsilcisi, 5. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı A. Metin Duruk’un mütevelli heyeti üye temsilciliğinden ayrılma konuşması ile devam etti. Taner Yönet vakfa katkıları ve çalışmalarından ötürü kendisine üyeler adına teşekkür konuşmasını gerçekleştirdi. Friterm AŞ’nin yeni temsilcisi firma genel müdürü Naci Şahin oldu. Toplantı Mütevelli Heyeti üyelerinin görüş ve temenni konuşmaları ile sona erdi.

 

ISKAV, 9. DÖNEMİNDE VAKIF YÖNETİMİNİ GENÇLERE EMANET ETTİ 

9. Dönem yönetim kurulu 6 Aralık 2021'de gerçekleştirdiği ilk toplantısında görev dağılımını yaptı. Yönetim kurulu başkanı, başkan yardımcısı, genel sekreter, sayman ve üyeler belirlendi. 

 

Yapılan seçimde, Sarven Çilingiroğlu ISKAV Yönetim Kurulu Başkanı, Cem Savcı ISKAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Önder Polat ISKAV Genel Sekreteri ve ISKAV Saymanlığına da Nurettin Özdemir seçildi. Yönetim Kurulu Üyeleri; Ayça Eroğlu, Gökhan Ünlü, Turgay Yay, Turgay Karakuş, Taner Yönet olarak belirlendi. 

9. Dönem ISKAV Yönetim Kurulu Başkanı Sarven Çilingiroğlu, 2018–2021 tarihleri arasında ISKAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Ayrıca Çilingiroğlu, 2020 yılında kurulan Kapalı Alanların İklimlendirme Sistemleri Komitesine gönüllü olarak başkanlık yaptı. 

 

9. Dönem ISKAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Savcı, 2006-2009, 2009-2012 ve 2018-2021 dönemlerinde ISKAV Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerini üstlendi. Savcı Eğitim ve Laboratuvar Komisyonu, BIM Komisyonu başkanı olarak da vakıf çalışmalarında görev aldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52