BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

ATLANTİK GRUP, ISK SODEX’TE ENERJİ VERİMLİLİGİ YÜKSEK CİHAZLARI İLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

“Verimli sistemlerin adresi” sloganıyla 2005 yılından beri merkezi sistemler alanında faaliyet gösteren Atlantik Grup, 29 Eylül- 2 Ekim tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleştirilen ISK-SODEX İSTANBUL 2021 fuarına katılım göstermiştir. 20’ye yakın ülkeye hizmet veren Atlantik Grup, 4 günlük fuar süresince yoğun ilgi gösterilen stantlardan biri olmuştur.

Atlantik Grup Sodex fuarında hem kendi AR-GE çalışmaları ile geliştirilmesine katkıda bulunduğu Atlantik marka hava ve su kaynaklı  ısı pompalarını  hem de Türkiye distribütörü olduğu uluslararası firmaların enerji verimliligi yüksek ürünlerini sektör paydaşlarının beğenisine sunmuştur.

Atlantik Grup’un distribütörlüğünü yaptığı markalar listesine Thermocold ‘u da dahil etmiş olup; aynı anda ısıtma, soğutma ve kullanım suyu elde edilebilen QUATRO serisi çok fonksiyonlu soğutma grubu ziyaretçilerin ilgisini çekmiştir. Öte yandan pandemi döneminde önemi daha da fazla anlaşılan dünyanın önde gelen rooftop üreticisi AAON’un   %100 taze havalı, hot gas reheat nem kontrollü, rotary ısı geri kazanımlı, değişken debili kompresörlü ve inverter fanlı RN serisi rooftopı da stantta sergilenmiştir.

Perakende sektörünün en çok tercih edilen markalarından olan ATLANTİK marka EWH model su kaynaklı ısı pompaları, MQHD model hava kaynaklı ısı pompası ve MİTA marka kapalı tip soğutma kulesi de proje firmaları ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmüştür.  

Pandemi sebebiyle yapılamayan, ertelenen fuarlar ve sergilerden sonra Ekim ayında gerçekleştirilen ISK- SODEX Fuarı, Atlantik Grup’un yerli ve yabancı ziyaretçileri ile buluşmasına imkan sağlamıştır. 

Kurulduğu tarihten beri ISK-SODEX fuarına sürekli katılım sağlayan Atlantik Grup çevre dostu, pozitif değer katan yüksek enerji verimliliği sağlayan absorpsiyonlu grup, ısı pompası, rooftop, çok fonksiyonlu grup, soğutma kulesi ürünleri ile özellikle yeşil bina projelerinde tercih önceliği olmakta, inovasyon ve AR-GE çalışmalarıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Untitled 1

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52