BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

TASARRUF VE YÜKSEK PERFORMANS USTASI YENİ KOMBİ DAIKIN CSU PREMIX İLE TANIŞIN

Mevcut kombi modellerine şimdi de tam yoğuşmalı CSU Premix kombiyi ekleyen Daikin, tüketicilere yüksek konfor ve tasarrufun kapısını aralıyor. Rakiplerinden 1:6 gibi yüksek modülasyonla ayrışan Daikin CSU Premix, bu sayede cihazın dur/kalk çalışarak daha fazla enerji harcamasını önlerken ateşleme sırasında açığa çıkan zararlı madde emisyonlarını da ortadan kaldırıyor. Isıtma konforunu en iyi seviyeye çıkaran yüksek modülasyonun yanı sıra küçük boyutu ile de fark yaratıyor.

 

Kolay anlaşılan ve rahat kullanılabilen LCD ekranı, kompakt tasarımı ile estetik bir görünüme sahip olan Daikin CSU Premix optimum performansı ile de göz dolduruyor. Boyut olarak 27 kg. eni 40 cm., boyu 59 cm., derinliği 25,5 cm. olan cihaz, kompakt olması ile de kullanıcılara yer avantajı sağlıyor. Isı eşanjörü ve bir kombinin en önemli komponentlerinden biri olan elektronik kartı uzman Daikin Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve dizayn edilen yeni ürün CSU Premix kombi, modülasyonlu fan, frekans kontrollü pompa ve premix yanma gibi özellikleriyle ısıtma konforunu artırırken tasarruf hanesini yukarılara taşıyor. 

 

Bulunduğu iklim koşuluna göre değişmekle birlikte doğal gaz hattı olan her yerde ortalama 240 metrekareye kadar olan alanlarda ısıtma ve sıcak su ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan ürün, ErP’ye göre yüzde 93 (yüzde 109) verime sahip. Geniş baca kullanımına sahip olan CSU Premix, dakikada 12 litre sıcak su sağlayarak büyük bir konfor sağlar.  

 

Daikin kombi ailesinin yeni ürünü tam yoğuşmalı CSU Premix kombi son derece güvenlidir. Donmaya, aşırı ısınmaya, basınç değişikliklerine karşı güçlü emniyet sistemleriyle donatılmıştır. Gelişmiş baca emniyet sistemiyle de güvenlik çıtasını üst noktaya çıkarır. Bunun yanı sıra opsiyonel olarak sunulan kablolu ya da kablosuz versiyonları bulunan yeni Daikin akıllı kontrol cihazları ile de tam uyumlu çalışan cihaz, bu koşulda haftalık program yapabilme, ekonomi-konfor- gece/gündüz gibi çeşitli modlarla hem daha konforlu hem daha verimli bir hale gelebiliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52