BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

CASTEL APP-REGOLO

Soğutucu akışkanların özelliklerini karşılaştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, nihayet birden fazla gaz seçmek için tüm bilgiler tek bir tıklamayla!

 

Castel “Regolo-APP”, doyma koşullarında en yaygın soğutucu akışkanların basıncı ve sıcaklığı arasındaki ilişkiyi hızlı bir şekilde hesaplayabilir ve aynı basınçta seçimi kolaylaştırmak için iki gazı doğrudan ilişkilendirebilir.

 

Uygulama ayrıca her bir soğutucu için küresel ısınma potansiyeli (GWP) ve ozon tüketme potansiyeli (ODP) dahil termodinamik nitelikleri ve soğutma teknisyeninin etkili gaz seçiminde yardımcı olan diğer tüm özellikleri sağlayabilir. Çevreye her zaman özel önem vererek “çevre dostu” seçimler yapmasını sağlar.

 

APP'de bulunan tüm hesaplamalar ve değerler, NIST tarafından sağlanan Referans Akışkan Termodinamiği ve Taşıma Özellikleri sonuçlarına dayalı olarak genişletilmiş tablolardaki her bir gazın karakteristik eğrilerinden uyarlama modelleri kullanılarak gerçekleştirilir.

 

Bu vazgeçilmez araç sayesinde, sahada bir soğutucunun davranışını doğrulamak artık mümkün. Doygunluk değerlerini hızlı bir şekilde dönüştürerek, bir devrede bulunan basıncın gerçekten proje sırasında tasarlanan basınç olup olmadığını doğrulamak mümkündür.

 

Veritabanının içinde ayrıca tüm zeotropik karışımlar bulunur. Bu uygulama hem çiy noktasını hem de kabarcık noktasını gösterebilmekte ve hem “karşılaştırma ekranında” hem de “tek gazlı ekranda” bu ayrımı yapabilmektedir. Bu önemli özellik, bu tip soğutucu akışkanın kayma değerinin hesaplanabilmesi için gereklidir.

 

Uygulama, dünyanın her yerinde kullanılabilmesi için kurulacağı ülkeye göre dili otomatik olarak değiştirerek her ülkede kendini uyarlamakta ve uygulamanın hangi ölçü birimlerini benimsemesi gerektiğini kullanıcıya bırakmaktadır.

 

Tüm Castel dünyasının ruhunu ve felsefesini vurgulayarak, bu uygulamanın ortak büyüme ortamını yaratan gerekli proaktif ilişkiyi güçlendirerek tedarikçi ve müşteri arasındaki temel sinerjiyi güçlendirdiğini teyit etmekten mutluluk duyuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52