BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

SARBUZ Genel Müdür Yardımcısı Yunus Emre Bulut

SARBUZ Genel Müdür Yardımcısı Yunus Emre Bulut: ’’Farklı coğrafyalardan gelen müşterilerimiz ile birlikte pazar analizleri yaptık ve kendilerinin gelecek yıl için öngörülerini dikkate aldık. Yeni iş bilirlikleri için sağlam temeller attık diyebiliriz. "

 

Uzun bir aradan sonra sektörümüzü bir araya getiren ISK-SODEX 2021 fuarı hakkında görüşlerinizi ve fuarın sizin için nasıl geçtiğini bizimle paylaşır mısınız? 

 

Dünya çapında yaşanan pandemi sürecine rağmen, ziyaretçilerimiz oldukça yoğun ilgi gösterdi. Kendilerine hem mevcut hem de yeni ürünlerimizle ilgili bilgi verme fırsatımız oldu. Farklı coğrafyalardan gelen müşterilerimiz ile birlikte pazar analizleri yaptık ve kendilerinin gelecek yıl için öngörülerini dikkate aldık. Yeni iş bilirlikleri için sağlam temeller attık diyebiliriz. 

 

Fuarda özellikle sergilediğiniz ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz?

 

Sarbuz olarak mevcut ürün yelpazemiz müşterilerimizin genel olarak ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar nitelikte. Ayrıca üretim gücümüzün bir kısmı ise OEM ürünlerden ileri gelmektedir. Bundan dolayı iki ürün grubuna ait ürünleri de ziyaretçilerimizin incelemesine sunduk. 

 

Son dönemde önemi ön plana çıkan enerji verimli ürünlere, adyabatik soğutmalı SVD serisi kuru soğutucu serimizi dahil ettik ve kendinden otomasyonlu ürünümüzü fuarda müşterilerimizle buluşturduk. Diğer bir ürün yelpazemiz ise tarım ürünlerinde minimum fireyi sağlayacak şekilde dizayn edilen SBA serisi ürünlerimizi de sergileme fırsatı bulduk.

 

2022 yılı için sektörel öngörünüz nedir? Firmanızın 2022 hedefleri nelerdir?

 

Dünyada artan nüfus ve tüketime bağlı talepler; bununla birlikte pandeminin sebep olduğu çeşitli etkenlerle ülkemize yönelen talepleri de göze aldığımızda, mevcut ivmeye olumlu yönde katkılar olacağını düşünüyoruz. Ülkemizin konumu, üretim kalitemiz, sevk süresi gibi avantajlarla mevcut olan taleplerin artacağını öngörüyoruz.  Bu düşünceye paralel olarak hem ürün çeşitlendirmesi hem de kapasite artışı noktalarında yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52