BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

Pnösan Uluslararası Pazarlama ve İletişim Uzmanı Nida Şahin

Pnösan Uluslararası Pazarlama ve İletişim Uzmanı Nida Şahin: ’’Ürün-hizmet tanıtımlarının fuarlarla ne kadar fayda sağladığını da bir kez daha görmüş olduk."

 

Uzun bir aradan sonra sektörümüzü bir araya getiren ISK-SODEX 2021 fuarı hakkında görüşlerinizi ve fuarın sizin için nasıl geçtiğini bizimle paylaşır mısınız? 

 

Covid-19 pandemisi ile sektörel fuarlarımız ciddi bir sekmeye uğramıştı. ISK-SODEX 2021 İstanbul fuarı ile bir arada olmayı, birlik olmayı ne kadar özlediğimizi hatırladık. Ürün-hizmet tanıtımlarının fuarlarla ne kadar fayda sağladığını da bir kez daha görmüş olduk.

 

Açıkçası bu kadar uzun süre ayrı kaldıktan sonra hala devam eden bir pandemi sürecini göz önünde de bulundurursak fuara katılım oranının bu kadar yüksek olmasını beklemiyorduk. Ürünlerimize ve şirketimize gösterilen bu yoğun ilgiden dolayı da ayrıca memnun olduğumuzun altını çizmek isteriz.

 

Fuarda özellikle sergilediğiniz ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz?

 

Pnosan Group olarak üretime ve gelişime oldukça önem veriyoruz. Şirket olarak meselemiz, ‘’ enerji tasarrufu ‘’ konusuna odaklanarak geleceğe iz bırakmak.

 

Geleceği şekillendiren teknolojiler, Endüstri 4.0, Endüstri 5.0 ve inovasyonun da sürdürülebilirlik ve verimlilik konusunda öneminin bilincindeyiz.AR-GE ve ÜR-GE süreçlerimizde proses hatlarında sistem ihtiyaçlarına uygun ve az enerji gerektiren ürünlere odaklanıyoruz.

 

Bu doğrultuda NST-NORDSTEAM yerli üretim markamızın altında kondenstoplar ile başladığımız sürece, oransal kontrol vanaları, basınç düşürücü vanalar, on-off vanaları dahil ettik. Fuar sürecinde, proses otomasyonunda hassas performans için kontrol teknolojilerimizin oldukça talep gördüğünü belirtebiliriz.

 

2022 yılı için sektörel öngörünüz nedir? Firmanızın 2022 hedefleri nelerdir?

 

2022 yılı için genel olarak konuşmak gerekirse, iş dünyasında yeni iş modelleri ve pazar yapıları oluşmakta ve oluşmaya devam edecektir. Bu noktada markaların konumlandırılmasının, daha önemli olduğunu düşünüyoruz. 

 

Şirket olarak, geleneksel strateji yöntemlerinden sıyrıldık. Yeni dijital entegrasyon dönemine uyum sağlamaya başladık. Kriz yönetiminde hızlı aksiyon alıp, planlı ilerlemenin oldukça önemli olduğunu biliyor düşünüyoruz. Bu konudaki bilgimiz bize sağlıklı ilerleme imkânı sağladı.

 

Pnosan Group olarak 2022 yılında yeni fabrika projemize üretim ve idari bina olarak tamamen geçmeyi hedefliyoruz. Bu hedef konusundaki heyecanımızı da sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52