BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

SODEX’in Temiz Hava Kaynağı: Mia Air

Farklı yaşam alanları ve endüstriyel ortamlara yönelik üretilen geniş yelpazedeki ürün çeşitliliğiyle ISK-SODEX Fuarı’nda büyük ilgi toplayan Mia Air ürün ailesi, ziyaretçilerin temiz hava durak noktası oldu.

 

SODEX Fuarı Forum Alanı’nda “İç Ortam Hava Kalitesi ve Mia Air” konulu bir sunum gerçekleştiren Mikropor Satış Müdürü Tunga Eltetik ve Mikropor Bölge Satış Müdürü Ülkü Nur Çol, Mikropor’un yeni geliştirdiği Mia Air Tower İç Ortam Hava Temizleyici’yi anlattı. 

 

“Filtrasyon alanındaki 35 yıla yaklaşan tecrübesiyle Mikropor, ilaç, otomotiv, gıda ve enerji gibi endüstrilere temiz hava ve filtrasyon konularında ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

 

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan “2020’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesine giren Mikropor, 150’ye yakın ülkeye ihracat yapmakta ve ihracat hacmiyle de Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan “İlk 1000 İhracatçı Firma” listesinde yer almaktadır.”

 

2500 m3/s ile sınıfında en yüksek kapasiteye sahip hava temizleyici olan Mia Air Tower, sahip olduğu G4 sınıfı ön filtresiyle, 27 m2 yüzey alanıyla, ULPA 15 verimlilik sınıfına sahip filtresiyle ve 2,5 kg ağırlığındaki aktif karbon VOC filtresiyle, yüzölçümü 300 m2’ ye kadar olan geniş alanlarda yüksek performans sergileyebilmektedir. Sağlık kurumları, hastaneler, spor salonları, konferans salonları, oteller, eğitim kurumları gibi yaşam alanlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 4.2 inch LCD renkli dokunmatik ekranı, üstün teknoloji partikül-VOC sensörleri ve 12-600W enerji sarfiyatı ile de kullanıcı dostudur.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52