İSİB’ten, Avusturalya ARBS 2022 Fuar’ına Milli Katılım Organizasyonu ŞİRKET KÜLTÜRÜNDE ÇALIŞAN DENEYİMİ ÖNE ÇIKIYOR FRASCOLD USA YENİ OFİSLER VE DEPO AÇTI ARÇELİK CEO’SU HAKAN BULGURLU’DAN SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞİŞİM İÇİN İNOVASYON ÇAĞRISI EN GÜZEL YATIRIM YALITIM Vaillant Group Türkiye eğitim çalışmalarına DOSİDER ve İGDAŞ işbirliği ile devam ediyor İşletmelerde Verimli Isıtmanın İlk Adımı: Doğru Keşif "Kombi satış adedimiz yüzde 42 arttı" Bodrum Devlet Hastanesi’nin Sağlıklı Hava Kalitesini ALDAĞ Güvence Altına Alacak Masdaf, 5-9 Eylül’de Electra Mining Africa Fuarı’nda Depreme Dayanıklı Su Deposu Seçimi, Yapı Güvenliğinde Önemli Kriterler Arasında Warmhaus Paslanmaz Çelik Eşanjörlü Yoğuşmalı Kazan Serisine 3 Farklı Kapasite Ekledi Form’dan Yüksek Teknolojili Merkezi İklimlendirme Çözümleri Tekstilde Ürün Kalitesi, Suyun Kalitesine Bağlı Yaşam Alanlarını Su ve Gaz Sızıntılardan Koruyan Çözüm: Master Flash

Gülsan Alüminyum Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Furkan Birgül

Gülsan Alüminyum Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Furkan Birgül: ’’Fuarı ilk günden itibaren gayet başarılı geçirdik. Doğru insanlar doğru şeyi istiyorlar. Bu bizim için çok memnun edici ve ISK-SODEX gayet güzel geçiyor."

 

Uzun bir aradan sonra sektörümüzü bir araya getiren ISK-SODEX 2021 fuarı hakkında görüşlerinizi ve fuarın sizin için nasıl geçtiğini bizimle paylaşır mısınız? 

 

Fuarı ilk günden itibaren gayet başarılı geçirdik. Doğru insanlar doğru şeyi istiyorlar. Bu benim için çok önemli, yani kuru bir kalabalık yok. İki sene önceki fuarda daha fazla yoğunluk vardı ama potansiyele baktığınız zaman 100 tane kart topladıysak, yaklaşık 20 tanesiyle iş bağlantısı yapabildik. Ama bu sene afaki rakamlarla, iki günde 50 tane kart stokladıysak 40 tanesiyle doğru ticaret yapıyoruz. Bu bizim için çok memnun edici ve ISK-SODEX gayet güzel geçiyor. 

 

Fuarda özellikle sergilediğiniz ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz?

 

Sodex fuarının ana kalemi klima, havalandırma, ısıtma ve soğutma olduğu için bu ürün gruplarını sergiliyoruz. Klima santral profilleri, menfez profilleri, soğutucu profilleri ve endüstriyel ne kadar profil çeşidimiz varsa hepsini şu anda burada sergilemeye çalışıyoruz. Dediğim gibi gayet te güzel geçiyor şu anda fuarımız. 

 

Firmanızın 2022 hedefleri nelerdir?

 

Çok heyecanlıyız bu konuda. Şu an Çerkezköy’de 15.000 m2 bir alan üzerine tesis kuruyoruz. İnşallah entegre bir tesis oluyor. Boyahanemiz kendi bünyemizde, mekanik işlem tesisimiz kendi bünyemizde oluyor. Burada yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlayacağız. Bu konuda çok heyecanlıyız. Günlük olarak lojistik firması bize bilgi veriyor. Şu an bile tüylerimiz diken diken oldu, dört gözle bekliyoruz tesisimizi. Ar-ge çalışmalarımız devam ediyor. 2023 yılında düzenlenecek olan Sodex Fuarı’na da iki senede bir düzenlendiği için güzel bir ürün sergilemesi hazırlayacağız. Çalışmalarımız devam ediyor, yeni bir ürün ile klima santralcilere ve hepa filtre üreticilerine bir sürprizimiz olacak diyebilirim.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52