BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

Frigoblock Yönetim Kurulu Üyesi Levent Aydın

Frigoblock Yönetim Kurulu Üyesi Levent Aydın: ’’Biz iki yıldır özlediğimiz paydaşlarımız ile buluştuk.’’

 

Uzun bir aradan sonra sektörümüzü bir araya getiren ISK-SODEX 2021 fuarı hakkında görüşlerinizi ve fuarın sizin için nasıl geçtiğini bizimle paylaşır mısınız?

 

ISK Sodex için sektör olarak büyük çaba sarf ettik ve sonuçlarını gördüğümüzü düşünüyorum. İSİB, ISKAV, Sektörel Dernekler ve Fuar Organizatörü Firma, iki yıldır birlikte çalışıyoruz. Pandemi şartlarına rağmen başarıya odaklandık ve bence başardık. 

 

Fuarda özellikle sergilediğiniz ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz?Özellikle değinmek istediğiniz bir ürün yoksa; ürün gamınızın son durumdan genel olarak bahseder misiniz?

 

Bu fuarda bizim amacımız aslında ürün sergilemek, satışa odaklanmak değildi. Biz iki yıldır özlediğimiz paydaşlarımız ile buluştuk. Birbirimizi özlemişiz. Çok mutlu olduk. Umuyorum ki artık eski günlerimize döneceğiz. Tabi ki bu ilişki karşılıklı ticaret için yolları açacak, genişletecek. Ancak ISK Sodex’de bizim asıl amacımız buluşmaktı.

 

2022 yılı için sektörel öngörünüz nedir? Firmanızın 2022 hedefleri nelerdir?

 

2021 yılında sektör ihracatı önemli miktarda yükseldi. Ben 2022 yılında bu yükselişin devam edeceğini öngörüyorum. 2021 Yılına göre çiftli rakamlarda ihracat artışı bekliyorum. Bu öngörüm hem genel olarak sektör ile hem de kendi firmamız ile ilgilidir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52