BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

DOĞU İKLİMLENDİRME ISK SODEX FUARI’NDA İLGİ ODAĞI OLDU

DOĞU İKLİMLENDİRME ISK SODEX FUARI’NDA, ÜRÜNLERİ VE STANDI İLE ZİYARETÇİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU

 

Doğu İklimlendirme, sağlık konseptli ferah standıyla, bu yıl da Sodex İstanbul’da ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı. “Teknolojimizde Sağlık Var” teması üzerinden hazırlanan stantta Sağlık Bakanlığı ÇEVSİS onaylı B-Fresh Hava Temizleme Cihazları ve ErP direktiflerine uyumlu Isı Geri Kazanım Cihazları büyük ilgi uyandırdı. Pandeminin başlangıcıyla beraber hijyen kriterlerini ön plana alan firma, Doç. Dr. Ziya Haktan Karadeniz’in stantta gerçekleştirmiş olduğu “Okullarda İç Hava Kalitesi” adlı sunum ile çocuklarımızın sağlığının önemini bir kez daha vurgulamış oldu. Ayrıca, stant içerisinde sınıf konseptine uygun oluşturulmuş alanda, Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı ve havalandırma tesisatı kurularak sınıflarda uygulanması gereken tesisatın canlı bir örneğini de bizlere aktardı. 

 

Doğu İklimlendirme’nin ErP 2021 uyumlu ve R32 soğutma gazlı Çatı Tipi Paket Klima Üniteleri ve yeni panel yapısına sahip, T2, TB2, D1, L1 Gövde Yapısı Standartlarına sahip Klima Santrali de stantta yerini aldı. 4 gün boyunca birçok yerli ve yabancı misafirini ağırlayan Doğu İklimlendirme, geniş ürün yelpazesinden pek çok farklı ürünü müşterilerine ve pazara tanıttı. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52