BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

AYVAZ YENİLİKLERİYLE ISK-SODEX FUARINDA İLGİ ODAĞI OLDU

Ayvaz, katılımcı ve ziyaretçi sayısı açısından sektörün Avrasya’daki en önemli organizasyonlarından biri olan ISK-SODEX fuarında iki stantla yerini aldı. Tüm ürün gruplarını sergilediği “Ayvaz” ana standının yanı sıra yangın çözümlerine odaklanan “Ayvaz Yangın” standında da yeni ürünlerini tanıtma ve sektör paydaşlarıyla bir araya gelme imkanı buldu. Çekimleri 3 ay, toplam hazırlığı ise 9 ay süren “73 Yılda 73 Bayi” adlı sektörün ilk orta metrajlı belgesel filmi de ana standında ilk kez gösterme fırsatı buldu.

 

Ana ürün grupları için merkez standında sekiz bölüm oluşturan Ayvaz, her bölümde deneyimli satış mühendisleri ve bölge müdürleriyle ziyaretçilerini karşıladı. Ürün kesitleri, sistem videoları, broşür ve kataloglarla yeni ürün ve çözümlerin görücüye çıkarıldığı ana stant, fuar süresince ziyaretçi akınına uğradı.

 

Ayvaz’ın ürün gamına geçtiğimiz yıllarda eklenen ve son dönemde yükselişe geçen yüksek sıcaklık ve basınç vanaları Ayvaz'ın ana standında ziyaretçilerle buluştu. Dünyanın önde gelen markalarının yanı sıra "Ayvaz" markalı olarak da piyasaya sunulan gate vanalar, glob vanalar, çekvalfler, pislik tutucular, küresel vanalar, kelebek vanalar ve kontrol vanaları fuar süresince ilgi odağı oldu. Ayvaz’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu ARI-Armaturen markasına ait yeni ürünler de fuar süresince dikkat çekti. Ziyaretçiler ARI-REYCO emniyet ventillerinin yanı sıra ürün gamına son dönemde eklenen ARI-ZETRIX ve ARI-ZEDOX kelebek vanaları hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakaladı. Ayvaz ana standının içinde ilgi çeken alanlardan biri de “Proje ve Tasarım Çözümleri” bölümü oldu. Bu bölümde ziyaretçiler Ayvaz’ın BIM/Revit kütüphanesini, 3D PDF çalışmalarını, projeler için ürettiği 3D animasyonları ve 360 derece panaromik uygulamalarını keyifle incelediler.

Ayvaz’ın yangın grubundaki atılımlarını ve çözümlerini tanıtmayı hedefleyen “Ayvaz Yangın” standı da fuar süresince büyük ilgi gördü. Yangın grubunda dünya çapında bilinen markaların yanı sıra Ayvaz markalı ürünlerin de sergilendiği stantta Alarm Basınç Anahtarları, Akış Anahtarları, OS&Y ve NRS Gate Vana İzleme Anahtarları sergilendi. Sulu veya köpüklü söndürme yapmanın mümkün olmadığı müze, sanat galerileri ve elektrik panoları gibi yerlerde kullanılan Gazlı Söndürme Sistemlerinin de tanıtıldığı fuarda, ziyaretçiler Ayvaz’ın FM ve UL onaylı gazlı söndürme dolum istasyonu hakkında bilgi aldı.

 

Ayvaz Yangın standının dikkat çeken alanlarından biri de “Halaskar Marmara” oldu. Ayvaz’ın “üniversite-sanayi iş birliği” kapsamında destek verdiği, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden oluşan “Halaskar Marmara” adlı grup, Ayvaz Yangın standında yenilikçi yangın algılama ve söndürme projeleriyle ilgi çekti. Geleceğin mühendislerine tam destek olmak için kolları sıvayan Ayvaz, öğrenci grubunun “drone ile yangın algılama ve yangına müdahale” projesine sahip çıkarak standında yer verdi.

 

Çekimleri 3 ay, toplam hazırlığı ise 9 ay süren “73 Yılda 73 Bayi” adlı, sektörün ilk ve tek orta metrajlı belgesel filmi de Ayvaz’ın ana standında ilk kez gösterildi. Dev ekranda tüm gün gösterilen 45 dakikalık filme ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Fuarın her günü özellikle sabah saatlerinde sandalyelerini ekran karşısına çeken misafirler büyük bir keyifle Ayvaz bayilerinin hikayelerinden oluşan bu güzel filmi seyretti. Fuarın ikinci günü, filmin yönetmeni ve çekim ekibi de Ayvaz standını ziyaret etti. Sanat filmleriyle Altın Koza ve daha birçok ödüle layık görülen yönetmen Can Kılcıoğlu, üç yıl önce de “70. Yıl” filmi projesinde birlikte çalıştığı Ayvaz ekibiyle bir araya gelerek stantta hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52