BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

WARMHAUS FARKINI YENİ REKLAM KAMPANYASI İLE ANLATIYOR

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Warmhaus yeni reklam kampanyasında yenilikçi ürünleri ile Warmhaus’un farkını “Warmhaus kombi’ başka” sloganıyla anlatacak.

 

Üç farklı filmden oluşan kampanyanın ilk filmi 7 Ekim tarihinde televizyon ve dijital mecralarda yayınlandı. Kampanyanın hazırlık döneminde farklı tüketici profillerinin kombi seçiminde göz önünde bulundurdukları faktörler araştırıldı. İletişim çalışması bu araştırmadan çıkan sonuçlara göre hazırlandı. Amaç Warmhaus kombilerin ısınmak ve tasarruf etmek gibi beklentilerden çok daha fazlasını karşıladığını tüketicilere anlatmak olan kampanya 3 ana filmden oluşuyor. İlk film Warmhaus kombinin sıradan kombilerden farkını esprili bir dille anlatıyor. İkinci filmde Warmhaus’un kombilerini uzaktan kontrol etme olanağı sunan RecoWa anlatılıyor. RecoWa, kombinin dijital ve en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Uzaktan kumanda ve uygulama üzerinden cep telefonu ile kontrol gibi teknolojileri içinde barındıran ürün; ayrıca ‘haftalık’, ‘ekonomi’, ‘kış’, ‘dışarıdayım’ ve ‘yaz’ olmak üzere beş farklı kullanım seçeneği sunarak tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Serinin 3. filminde Warmhaus kombilerin hem tasarruf hem de hayat kurtaran güvenlik sağlayan ‘Gaz Adaptif’ özelliği anlatılıyor.

Kampanya yıl boyunca televizyon, radyo ve dijital olmak üzere gazete, farklı mecralarda devam edecek.

 

KÜNYE:

 

Reklamveren:  Warmhaus

Reklamveren ekibi:  Elif Cerit, Nazlı İşçen

Reklam Ajansı:  aRthuR

Prodüksiyon Şirketi:  Lighthouse VFX

Müzik:  25m2 Music Production

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52