BOMAKSAN, ÇALIŞANLARI MESLEK HASTALIKLARDAN KORUYOR E.C.A.’NIN PELET YAKITLI ÜRÜNLERİ İLE VERİMLİ ISINMA WARMHAUS KOMBİ: BU KOMBİ BAŞKA SAMSUNG MULTİ SPLIT KLİMALAR İLE EVDE YA DA İŞTE MÜKEMMEL ISITMA BELÇİKA’DAN NEFFES’İN ETKİNLİĞİNE ONAY ÇEVRE DOSTU E.C.A. PHOENIX ŞOFBEN İLE SICAK SUYA GÜVENLİ ERİŞİM BAYMAK’IN HİDROJENLİ KOMBİSİ LUNATEC’İN EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR VAILLANT’IN YENİ REKLAM KAMPANYASI “YARIN İÇİN BUGÜNDEN VAILLANT’’ YAYINDA MITSUBISHI HEAVY’DEN ISITAN KAMPANYA MASDAF, “HEXA” POMPALARIN 32 – 45 – 64 SERİLERİNİN ÜRETİMİNE BAŞLADI TORTU TUTUCU FİLTRE – CALEFFI XS® WARMHAUS AQUWA 12 ŞOFBEN İLE GÜVEN VE KONFOR BİR ARADA FKS KLİMA SANTRALİ EUROVENT SERTİFİKASI ALDI WILO TÜRKİYE 2021 İŞ ORTAKLARI BULUŞMASINDA 2025 HEDEFLERİ ELE ALINDI BOSCH TERMOTEKNİK PROFESYONELLERİ GENÇ MEKANİK TASARIMCILAR İLE BULUŞTU

KNAUF TÜRKİYE KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Geniş performans çözümleriyle tüm dünyada projelerin bir numaralı çözüm ortağı Knauf Türkiye’de yeni bir atama gerçekleşti. Uzun yıllar perakende, hızlı tüketim sektöründe farklı kademelerde görev alan Aras Orhun Orhan, Knauf Türkiye’nin Satış Müdürü oldu.

 

Çankaya Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Aras Orhun Orhan, aynı üniversitede Uluslararası Ticaret Bölümü ile birlikte çift anadal eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatına perakende sektöründe, Migros’ta Mağaza Yöneticisi olarak başlayan Orhan, sonrasında Coca-Cola’da Satış Geliştirme Şefliği yaptı. Coca-Cola’da Özel Müşteriler İş Geliştirme Yöneticisi olarak ulusal zincir mağazalardan sorumlu olarak çalışan Orhan, 2014 yılında Ulusal Zincir Mağazalar Müdürü olarak Red Bull’a transfer oldu. Orhan sırasıyla Yerinde Tüketim Kanalı Bölgeler Müdürü, Yerinde Tüketim Kanalı Türkiye Dağılım Müdürü görevlerini üstlendi. Son olarak Red Bull Ülke Zincir Mağazalar Müdürü olarak şirketin tüm ulusal zincir mağazalarında, e-ticaret, askeriye ve vending kanalının sorumluluğunu üstlenen Orhan, Aralık 2020 yılında Knauf Türkiye Satış Müdürü olarak göreve başlamıştır. Orhan evli ve bir çocuk babasıdır. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

eurovent banner-52