MECHTALKS PANDEMİ VE İKLİM KRİZİ KARŞISINDA BİNA YAPIMININ GELECEĞİNE IŞIK TUTTU “BloombergHT “Dünya için Bir Şey Yap” programında iş yeri ruhsatlandırılmasında havalandırmanın önemi konusu işlendi ISKAV 47’nci Mütevelli Heyeti Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleştirildi Bosch Termoteknik profesyonelleri genç mekanik tasarımcılar ile buluştu Hifyber, Ofis Binalarının İç Mekân Hava Kalitesine Dikkat Çekiyor GoodWe, BNEF Londra 2021 Zirvesi'nde net sıfır etkinleştiren Akıllı Enerji Yönetim Sistemini vurguluyor ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR Bomaksan’dan büyüme atağı ATLANTİK GRUP, ISK SODEX’TE ENERJİ VERİMLİLİGİ YÜKSEK CİHAZLARI İLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ İSİB Sektör Strateji Çalıştayı Türk İklimlendirme Sektörü’nün Global Stratejisini Masaya Yatırdı WAVIN SENTIO KONTROL SİSTEMİ İLE KONFORLU YERDEN ISINMA İZOCAM’DAN “A” SINIFI YALITIM ÇÖZÜMÜ: MİNERAL YÜN ARA BÖLME LEVHASI BAYMAK’TAN KOMBİ BAKIMININ PÜF NOKTALARI ALT YAPIYI DEĞİŞTİRMEDEN KLİMANIZI DEĞİŞTİRİN TASARRUF VE YÜKSEK PERFORMANS USTASI YENİ KOMBİ DAIKIN CSU PREMIX İLE TANIŞIN

DemirDöküm’ün yeni reklam filmi yayında

“Konu Kombi Olunca, DemirDöküm Kombimiz”
 
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni iletişim kampanyasını hayata geçirdi. Doğru Seçim ve Tıkır Tıkır reklam kampanyalarıyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan marka, bu kez "Hangi kombiyi alsam?" sorusunun 67 yıllık cevabını, akıllara ve dillere kazınacak, izlemesi ve dinlemesi keyifli bir kampanya eşliğinde veriyor. DemirDöküm’ün yeni marka stratejisiyle paralel olarak hazırlanan reklam filmi ile markanın sektördeki lider konumunun pekiştirilmesi hedeflenirken, "Konu Kombi Olunca, DemirDöküm Kombimiz" söylemi ile ilerleniyor.
 
Ürünleriyle Türkiye'de ve dünyada yüz binlerce aileye ısı konforu sunan DemirDöküm, yeni reklam kampanyasıyla ekranlarda yerini aldı. Kazan, şofben, kombi, yoğuşmalı kombi, radyatör, panel radyatör gibi ürünleriyle 67 yıldır Türkiye'de ilklerin markası konumunda olan DemirDöküm; yeni reklam kampanyasında, markanın sunduğu güven duygusu ile tüketicilerle kurduğu duygusal bağın altını çiziyor. Türkiye'nin kombi denilince en çok bilinen ve en çok tercih edilen markası unvanına sahip olan DemirDöküm’ün yeni marka stratejisiyle paralel olarak hazırlanan kampanya ile markanın sektördeki lider konumunun pekiştirilmesi hedefleniyor.
 
Kaliteli, sağlam, dayanıklı, uzun ömürlü ürünleriyle nesillerdir ilk tercih olmayı başaran DemirDöküm, yeni reklam filminde samimiyet, aile sıcaklığı ve güvenilirliğe, keyifli sahnelerle vurgu yapıyor. Ürünlerinin yanı sıra ısıtma sektörüne, müşteri deneyimi ve müşteri memnuniyeti alanında hayata geçirdiği çalışmalarla da öncülük eden ve “Hangi kombiyi alsam?” sorusunun 67 yıllık cevabı olan DemirDöküm “Kombi denilince akla DemirDöküm gelir” söylemi ile sektördeki vaadini bir kez daha güçlendirerek ortaya koyuyor.
 
Reklam filmi her saniyesinde, DemirDöküm’ün Türkiye’nin tüm yaşam alanlarında sağladığı mutluluğa ve konfora yer veriyor. Bebek bekleyen genç bir çiftin heyecanını dışarıdan bir gözle ekranlara yansıtarak başlayan reklam filminde; torunlarının resimlerini kombi üzerine yapıştıran yaşlı çiftin ardından, sıcak bir banyo keyfi yapan genç adamın mutluluğu, eğlenceli bir şekilde ekranlara taşınıyor. Film, kış günü dışarıdan gelip ısınmak için panel radyatörün başına toplanan ailenin neşeli görüntüleri ile son buluyor. 67 yıldır Türkiye’deki ailelerin bir parçası olan DemirDöküm, mutlu anları, samimi ve neşeli bir kurguyla aktarıyor. DemirDöküm’ün “biz” olma mesajı ile verdiği aidiyet duygusunun altının çizildiği reklam filmi, Büyük Balık imzası taşıyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

MCE 2022 banner-26